جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

پنج پروژه عمرانی و انتظامی در کوهدشت به بهره‌برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

پنج پروژه عمرانی و انتظامی در کوهدشت به بهره‌برداری رسید

پنج پروژه عمرانی و انتظامی در کوهدشت به بهره‌برداری رسید

طی مراسمی پنج پروژه عمرانی و انتظامی در شهرستان کوهدشت به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی لرستان در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرستان های رومشكان و كوهدشت اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه پلیس با همكاری و تعامل ادارات مربوطه امكان پذیر است.

وی افزود: یکی از مهمترین اولویت های پلیس ارتقاء امنیت است كه می توان با استفاده از ظرفیت های مردمی به این هدف مطلوب رسید.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به بهره برداری از پروژه های عمرانی و انتظامی در استان تصریح کرد: افتتاح این پروژه ها موجب ایجاد فضای مطلوب و با نشاط در محیط کاری خواهد شد.

سردار قنبری ضمن قدردانی از تمامی دست اندركاران پروژه های عمرانی، خاطر نشان کرد: اقدامات و فعالیت های خوبی در زمینه ساخت سازه های جدید در استان صورت گرفته که این مهم موجب ارتقاء روند کاری خدمتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه از پروژه های عمرانی حمایت مادی و معنوی می کنیم اظهار داشت: در سال اقتصاد مقاومتی و در شرایطی که به دلیل محدودیت منابع تخصیص بودجه با درصد های پایین صورت می گیرد انتظار می رود با صرفه جویی در هزینه ها، راهکارهای هدفمند و توسعه گرا را در پیش بگیریم و از منابع استفاده بهینه شود.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه تصریح كرد: ما باید با كارشناسی دقیق و صرفه جویی در هزینه ها و اولویت بندی پروژه های عمرانی ظرفیت و توان خدمت رسانی به مردم را ارتقاء دهیم.

بنا بر این گزارش، طی مراسمی ساختمان فرماندهی انتظامی بخش «سوری»، ساختمان وظیفه عمومی، سالن جلسات ستاد فرماندهی رومشكان و ساختمان پلیس آگاهی و مواد مخدر كوهدشت افتتاح و به بهره برداری رسید.