سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

پور محمدی؛ هفته دولت فرصتی برای فعال شدن مراکز خدماتی و تولیدی - نمایش محتوای خبر

 

 

پور محمدی؛ هفته دولت فرصتی برای فعال شدن مراکز خدماتی و تولیدی

پور محمدی؛ هفته دولت فرصتی برای فعال شدن مراکز خدماتی و تولیدی

وزیر دادگستری گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای فعال شدن مراکز خدماتی و تولیدی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی در بروجرد با بیان اینکه هفته دولت فرصت خوبی برای فعال شدن مراکز خدماتی و تولیدی است افزود: این دیدن های از نزدیک، حس واقع بینانه تری به مدیران ارشد برای تصمیم گیری و پیگیری ها خواهد داد.

وی گفت: در هفته دولت امسال شاهد تحرک خوب مدیران ملی کشور و استقبال مناسب مردم در نقاط محتلف کشور هستیم و این امر با همراهی رسانه ها برای آگاهی بخشی بازتاب بسیار ارزنده ای داشته است.

پور محمدی با بیان اینکه این همدلی باید توسعه پیدا کند افزود: این اعتمادسازی ها و امید بخشی ها به تحولات و فعالیت های انجام شده در کشور موجب امید و تلاش بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه جامعه با اعتماد و امید زندگی می کند گفت: اگر مردم بدانند خادمانشان در تلاش جدی برای رفع مشکلات آنها هستند تا گامی برای رفاه بیشتر و توسعه بردارند موجب خوشحالی و خرسندی آنها خواهد شد.

وزیر دادگستری گفت: هفته دولت که به نام سرداران خدمت و ایثار، یعنی شهیدان رجایی و باهنر نامگذاری شده فرصت خوبی بوده که خدمت مردم برسیم و دیداری با آنها داشته باشیم و تلاش هایی که خادمان مردم انجام داده اند را بیان کنیم.