رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار به مناسبت درگذشت آیت اله میانجی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار به مناسبت درگذشت آیت اله میانجی

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار به مناسبت درگذشت آیت اله میانجی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان در پیامی مشترکی ارتحال عالم جلیل القدر، روحانی وارسته حضرت آیت اله سید کاظم حسینی میانجی نماینده سابق ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه پیشین خرم آباد را تسلیت گفتند.

در بخشی از پیام سید احمد میر عمادی نماینده ولی فقیه در استان و هوشنگ بازوند استاندار لرستان آمده است؛ آن عالم ربانی که از سوی امام خمینی(ره) به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان منصوب گردید و سالیان متمادی در این استان ولایتمدار منشاء آثار و برکات فراوان بود و با زهد و تقوا مامن و پناهگاه مردم و با خطابه و روشنگری در ترویج فرهنگ و معارف دین مبین اسلام و در جهت حمایت از نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب مدظله العالی تلاش و کوشش نمودند.

بدون تردید زحمات مخلصانه این سید بزرگوار در ذهن و خاطر مردم قدرشناس استان لرستان برای همیشه باقی و در نزد خدای متعال ماجور است.

اینجانبان مصیبت درگذشت این عالم زاهد و عارف را به محضر مقدس حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه، مردم ولایتمدار استان به ویژه به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال غفران و رضوان الهی برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت می نماییم.