جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

پیام رهبر معظم انقلاب ارزشهای اسلام ناب را به اروپا و آمریکا صادر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام رهبر معظم انقلاب ارزشهای اسلام ناب را به اروپا و آمریکا صادر کرد

پیام رهبر معظم انقلاب ارزشهای اسلام ناب را به اروپا و آمریکا صادر کرد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مقام معظم رهبری با پیام خود به جوانان اروپا و آمریکای شمالی انقلاب و ارزشهای انقلاب و اسلام ناب محمدی را به اروپا و آمریکا صادر کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر با اشاره به سالروز چهارم بهمن ماه روز بسته شدن فرودگاه مهرآباد برای جلوگیری از ورود حضرت امام(ره) به کشور اظهار داشت: در این روز بختیار دستور جلوگیری از ورود امام(ره) به میهن اسلامی را صادر کرد.

وی با بیان اینکه بهمن، ماه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است عنوان کرد: در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و همه روزهای ماه بهمن برای مردم خاطره انگیز است.

دستاوردهای انقلاب به نسل جوان معرفی شود

خطیب جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است که انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم این انقلاب باشکوه را هرچه بیشتر بشناسیم تصریح کرد: این دستاوردها را به خصوص به نسل جوان باید معرفی کنیم و آنها نیز همواره باید تاریخ انقلاب و همچنین دستاوردهای آن را مطالعه کنند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار عظیمی داشته است ادامه داد: احیای هویت دینی و اصل ولایت فقیه، ایجاد وحدت و همبستگی اسلامی، دفاع از ملتهای مظلوم دنیا، ایجاد نفرت و انزجار عمومی نسبت به رژیم صهیونیستی و آمریکا و صدور ارزشهای انقلاب به جهان از جمله دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده است.

وی با بیان اینکه با گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران غرب همه تلاشهای خود را به کار گرفته که انقلاب را نابود کند اما در تمام توطئه هایش شکست خورده است گفت: شکست استکبار در صحنه های مختلف به برکت خون شهدا، نقش الهی امام(ره) و همچنین رهبری مقام معظم رهبری بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر تاکید کرد.

حجت الاسلام میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود به پنجم آذر سالروز ولادت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت: ایشان شخصیت بسیار بزرگی بوده اند به طوریکه در برخی روایات زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) معادل ثواب زیارت امام حسین(ع) عنوان شده است.

رژیم صهیونیستی در خشم مقاومت اسلامی می سوزد

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن اعضای حزب الله لبنان در حمله هوایی به سوریه اشاره کرد و گفت: این اقدام منجر به شهادت رسیدن فرزند بزرگوار عماد مغنیه و همچنین سردار محمد الله دادی شد.

خطیب جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه این اقدام رژیم صهیونیستی ناجوانمردانه بوده است عنوان کرد: به طور حتم این اقدام آنها بدون پاسخ نخواهد ماند به طوریکه رهبر حزب الله لبنان گفته است که صهیونیستها پناهگاههای خود را آماده کنند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه این سخن رهبر حزب الله موجب شده که صهیونیستها احساس ناامنی شدیدی کنند گفت: به طور حتم با این جنایت، رژیم صهیونیستی در خشم مقاومت اسلامی می سوزد و با این اقدامی که انجام داده اند گور خود را کنده اند.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت اسلامی از قطره قطره خون این شهیدان دفاع خواهد کرد چرا که آنها شهدای عزت، شرافت و آزادگی بوده اند گفت: این شهدا متعلق به جهان اسلام هستند چرا که از سرزمینهای اسلامی مانند لبنان، سوریه و فلسطین دفاع کرده و در برابر رژیم صهیونیستی ایستاده اند.

پیام رهبری بازتاب گسترده ای در رسانه های دنیا داشته است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به پیام بسیار مهم و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی اشاره کرد و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در این پیام جوانان اروپا و آمریکای شمالی را دعوت به شناخت اسلام بدون هیچ واسطه ای و آن هم با استفاده از منابع اصلی کرده اند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه پیام رهبری بعد از اهانت به ساحت پیامبر(ص) بسیار تاثیر گذار بوده و بازتاب گسترده ای در رسانه های دنیا داشته است تصریح کرد: هر چند برخی از رسانه ها بخشی از پیام مقام معظم رهبری را سانسور کردند که این امر نشان می دهد ادعای آزادی بیان آنها ادعایی دروغ است.

وی با تاکید بر اینکه آنها چگونه ادعای آزادی بیان را دارند در حالی که پیام رهبر معظم انقلاب را سانسور می کنند گفت:  این پیام زمینه شناخت جوانان اروپایی نسبت به اسلام ناب را فراهم و پایه های قدرت های مستکبر اروپایی و آمریکایی را متزلزل کرده است.

خطیب جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری با این پیام انقلاب و ارزشهای انقلاب و اسلام ناب محمدی را به اروپا و آمریکا صادر کرده است گفت: ایشان جوانان را متوجه اسلام ناب کردند.

مسلمانان در برابر اهانت کنندگان اقدام عملی انجام دهند

حجت الاسلام میرعمادی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به ادامه خشم جهان اسلام در واکنش به توطئه اهانت نسبت به ساحت مقدس پیامبر(ص) اشاره کرد و گفت: این توطئه برنامه ریزی شده و حساب شده غرب در اهانت به پیامبر اکرم(ص) برای اسلام هراسی و تحقیر مسلمانان بوده است.

وی ادامه داد: غرب همواره در هر فرصتی به دنبال این است که مسلمانان را تحقیر کند چرا که متوجه قدرت اسلام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه توجیه دولتمران فرانسه، حاکمان اروپایی و غربی در اهانت به پیامبر(ص) ادعای دروغین آزادی بیان است ادامه داد: در این راستا وظیفه ما بسیار سنگین است و مسلمانان دنیا وظیفه دارند در برابر اهانت کنندگان اقدام عملی انجام داده و تصمیم قاطعی در برابر استکبار جهانی بگیرند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه باید مسلمانان به خودشان بیایند و هوشیار باشند گفت: در مقابل توطئه های استکبار جهانی باید مسلمانان بیداری، قدرت و انسجام خود را حفظ کنند.