جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

پیروزی ارزشمند امید گهر دورود مقابل گل‌گهر سیرجان/گهری‌ها خود را به جمع مدعیان رساندند - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی ارزشمند امید گهر دورود مقابل گل‌گهر سیرجان/گهری‌ها خود را به جمع مدعیان رساندند

پیروزی ارزشمند امید گهر دورود مقابل گل‌گهر سیرجان/گهری‌ها خود را به جمع مدعیان رساندند

تیم امید گهر دورود مقابل گل‌گهر سیرجان به برتری دست یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، صبح روز سه شنبه دیدار دو تیم گهر دورود و گل‌گهر سیرجان در رده سنی امید در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه جهان پهلوان تختی دورود برگزار شد و در نهایت با پیروزی تیم امید گهر دورود پایان یافت.

بر پایه این گزارش این دیدار که با حضور جمعی از تماشاگران دورودی برگزار شد، تیم گهر با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید، تا امیدهای گهر با کسب این سه امتیاز جمع امتیاز خود را به عدد 10 برسانند.

تیم گهر امیدهای دورود با کسب این پیروزی در مقابل تیم گل‌گهر سیرجان که در رتبه دوم جدول مسابقات قرار دارد، توانست ضمن جلوگیری از صدرنشینی تیم گل‌گهر خود را به عنوان یکی از مدعیان این مسابقات معرفی کند.

شاگردان مجید کیانفر از ابتدا این دیدار را تهاجمی آغاز کرده و در همان دقایق ابتدایی توانستند نتیجه را به سود خود تغییر دهند، اما شاهد موقعیت‌های خوبی از هر دو تیم بودیم که تلاش بازیکنان هر دو تیم کار را به جایی نرساند.

در این دیدار با همان تک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید.

از نکات جالب این دیدار حضور یکی از بازیکنان تیم جوانان گهر در قلب خط دفاعی بود که توانست با وجود چهار سال سن کمتر نسبت به سایر بازیکنان رده سنی امید پاسخ اعتماد سرمربی تیم خود را داده و به خوبی در قلب خط دفاعی امید گهر نقش‌آفرینی کند و این نشان از توجه و آینده‌نگری کادر فنی تیم امید گهر به جوانان است.