رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

پیروزی هسته ای دستاورد رهنمودهای مقام معظم رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی هسته ای دستاورد رهنمودهای مقام معظم رهبری است

پیروزی هسته ای دستاورد رهنمودهای مقام معظم رهبری است

استاندار لرستان گفت: یکی از دستاوردهای رهنمودهای مقام معظم رهبری پیروزی افتخار آفرین هسته ای ایران در مقابل شش قدرت بزرگ دنیا است.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم معارفه شهردار خرم آباد اظهار داشت: سال ۹۴ به فرموده مقام معظم رهبری سال " دولت و ملت، همدلی و هم زبانی" نامگذاری شده است که باید در همه ادارات استان به این جمع بندی برسیم که رمز موفقیت در کارها تحقق این شعار است.

وی بر ضرورت ایجاد همدلی و هم زبانی بین شهرداری خرم آباد و اعضای شورای شهر تاکید کرد و بیان داشت: اگر بین شهرداری و شورای شهر همدلی و هم زبانی وجود داشته باشد موفقیت های دو چندانی حاصل می شود لذا بایستی این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

پیروزی هسته ای پیروزی گفتمان ایران بر قدرت های بزرگ دنیا بود

استاندار لرستان با بیان اینکه تحقق شعار "همدلی و هم زبانی" می تواند در بعد اقتصادی باعث رونق اقتصادی، تولید ثروت و جذب سرمایه گذاری شود افزود: در بعد سیاست اقتصادی شاید یکی از دستاوردهای این رهنمود مقام معظم رهبری پیروزی افتخار آفرین هسته ای ایران در مقابل شش قدرت بزرگ دنیا بود.

بازوند اضافه کرد: پیروزی هسته ای در واقع پیروزی گفتمان ایران بر قدرت های بزرگ بود که از تیم مذاکره کننده و رهبر انقلاب اسلامی بخاطر حمایت های خوب از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تشکر می کنیم.

وی ادامه داد: تدبیر ریاست جمهوری در برخورد با مشکلاتی که به خاطر مسائل هسته ای گریبان گیر کشور بود و همچنین حمایت ایشان از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور جای تقدیر دارد و خدا را شاکریم که امروز زبان تکریم جایگزین زبان تهدید و تحریم شد.