رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی خرم‌آباد بررسی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی خرم‌آباد بررسی می‌شود

پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی خرم‌آباد بررسی می‌شود

معاون عمران فرماندار خرم‌آباد گفت: میزان اعتبار ۲۴۹ پروژه عمرانی شهرستان خرم‌آباد در سال ۹۴ اعلام شد و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی خرم‌آباد بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مهدی پازوکی در جلسه  کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خرم‌آباد که درسال جلسات فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: در سنوات گذشته دستگاه‌های اجرایی شهرستان خیلی الزام به فرستادن میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی به فرمانداری نبوده‌اند اما امسال در بحث اعتبارات به‌طور یقین جزئیات پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی را به‌صورت ماهیانه از دستگاه‌های مختلف مطالبه می‌کند.

وی افزود: به‌طور یقین اگر دستگاهی نسبت به ارسال گزارش پروژه‌های عمرانی کوتاهی کند  به‌طور حتم در تخصیص اعتبار با سازمان مدیریت لحاظ می‌شود.

معاون عمرانی فرماندار خرم‌آباد در بحث اعتبار  پروژه‌های عمرانی شهرستان خرم‌آباد به تفکیک دستگاه‌های اجرایی به جمعیت هلال‌احمر به یک پروژه 40 میلیون تومان، اداره بهزیستی به دو پروژه 95 میلیون تومان، صنعت معدن و تجارت به یک پروژه 70 میلیون تومان، امور عشایری به 16 پروژه یک میلیارد و 305 میلیون تومان در نظر گرفته شد.

وی عنوان کرد: به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به یک پروژه 100 میلیون تومان، محیط‌زیست به چهار پروژه 260 میلیون تومان، دامپزشکی به هفت پروژه یک میلیارد تومان، راه و شهرسازی به 10 پروژه هشت میلیارد و 277 میلیون و 800 هزار تومان اختصاص یافت.

پازوکی بیان کرد: به اداره زندان‌ها و اقدامات تعمیری برای 12 پروژه دو میلیارد و 430 میلیون تومان، فرهنگ و ارشاد اسلامی به دو پروژه 600 میلیون تومان، منابع طبیعی به 17 پروژه یک میلیارد و 600 میلیون تومان و به نوسازی مدارس برای 28 پروژه سه میلیارد و 11 میلیون و 500 هزار تومان اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: به اداره ورزش و جوانان برای هشت پروژه 922 میلیون تومان، هواشناسی  شش پروژه 400 میلیون تومان و استانداری لرستان به شش پروژه یک میلیارد و دو میلیون و 542 هزار  تومان اختصاص یافت.

معاون عمرانی فرماندار خرم‌آباد تصریح کرد: به اداره فنی و حرفه‌ای به یک پروژه 420 میلیون تومان، بنیاد مسکن به چهار پروژه دو میلیارد و 730 میلیون تومان، پایگاه منطقه‌های انتقال خون به دو پروژه 92 میلیون تومان، دانشگاه علوم‌پزشکی به 16 پروژه یک میلیارد و 126 میلیون تومان، دانشگاه لرستان به یک پروژه 150 میلیون تومان، سازمان مقاومت بسیج به هفت پروژه دو میلیارد و 850 میلیون تومان در نظر گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: به اداره بنیاد شهید برای چهار پروژه یک میلیارد و 926 میلیون تومان، سازمان تبلیغات اسلامی به دو پروژه 605 میلیون تومان، جهاد کشاورزی به 23 پروژه یک میلیارد و 396 میلیون تومان، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی به یک پروژه 110 میلیون تومان، شرکت سهامی آب منطقه‌های به 9 پروژه چهار میلیارد و 170میلیون تومان اختصاص یافت.

پازوکی اظهار داشت: به اداره آب و فاضلاب شهری برای 13 پروژه چهار میلیارد و 120میلیون تومان، آب و فاضلاب روستایی به شش پروژه سه میلیارد و 250 میلیون تومان، شرکت شهرک‌های صنعتی به چهار پروژه دو میلیارد و 100 میلیون تومان تخصیص یافت.

وی افزود: به شورای عالی حوزه‌های علمیه برای پنج پروژه یک میلیارد و39 میلیون تومان، شهرداری خرم‌آباد به 11 پروژه 12 میلیارد  تومان، شهرداری بیرانشهر به سه پروژه 510 میلیون تومان، شهرداری زاغه به دو پروژه 380 میلیون تومان اختصاص یافت.

معاون عمرانی فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: به شهرداری سپیددشت به دو پروژه 500 میلیون، شیلات به دو پروژه سه میلیارد و 855 میلیون تومان، مرکز تحقیقات کشاورزی به یک پروژه 250 میلیون تومان، اوقاف و امور خیریه به سه پروژه 240 میلیون تومان، اداره کل اطلاعاتی به یک پروژه 250 میلیون تومان تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه برای این پروژه‌های عمرانی 69 میلیارد و 988 میلیون و 600 هزار تومان اختصاص‌یافته است، گفت: به اداره حمل‌ونقل برای یک پروژه 90 میلیون تومان و فرودگاه خرم‌آباد به یک  پروژه 500 میلیون تومان اختصاص یافت.