جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

پیش‌بینی‌ها حکایت از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی‌ها حکایت از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارد

پیش‌بینی‌ها حکایت از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارد

امام جمعه بروجرد گفت: پیش‌بینی‌ها حکایت از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی در جمع نمازگزاران نماز جمعه این شهرستان، اظهار داشت: مشارکت حداکثری ملت و انتخاب افراد اصلح از مسائل مهم و حساس برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه است.

وی عنوان کرد: حضور پرشور ملت ایران پای صندوق‌های رأی علاوه بر خلق حماسه‌ای دیگر، اقتدار نظام اسلامی را یک‌بار دیگر به نمایش می‌گذارد.

خطیب نماز جمعه بروجرد با ضرورت انتخاب افراد اصلح، متدین و ولایت‌مدار اشاره و خاطرنشان کرد: استکبارستیزی، شهامت و ایستادن پای نظام جمهوری اسلامی ایران در همه شرایط از ویژگی‌های انتخاب اصلح است.

ترابی یادآور شد: ملت ایران باید با انتخاب افراد اصلح، مجلس کارآمد، توانمند و تأثیرگذار را تشکیل دهند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای نفوذ به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: متأسفانه در داخل کشور هم عده‌ای ندانسته و ناآگاهانه هم‌صدا با دشمن، نقش جاده‌صاف‌کن را برای آن ایفا می‌کنند.

امام‌جمعه بروجرد افزود: دشمنان انقلاب همواره با چند رکن نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله شورای نگهبان، مخالف بوده و برای برچیدن این شورا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند.

ترابی اظهار کرد: این در حالی است که شورای نگهبان چشم بینای نظام است که می‌تواند از خطر نفوذ دشمنان به مراکز حساس کشور بکاهد.

وی ادامه داد: پس‌ازاینکه دشمنان نتوانستند شورای نگهبان را از سر راه بردارند تا عوامل نفوذی را در ارکان نظام جای دهند، می‌کوشند تصمیمات این شورا زیر سؤال ببرند.

امام‌جمعه بروجرد تأکید کرد: زیر سؤال بردن شورای نگهبان به معنای غیرقانونی بودن انتخابات و مجلس برآمده از آن است.

ترابی یادآور شد: در داخل کشور نیز برخی ندانسته و از روی غفلت اقدامات و یاوه‌گویی‌های دشمن را تکرار می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پیروزی‌های ارتش و مردم سوریه در هفته‌های اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: آزادسازی شهرهای تحت اشغال این کشور، تروریست‌ها و حامیان آنها را کاملاً ناامید کرده است.

خطیب جمعه بروجرد افزود: این در حالی است که ارتش و ملت سوریه به اوضاع مسلط هستند و آمادگی آزادسازی سایر مناطق اشغالی را دارند.

ترابی ادامه داد: تحولات اخیر سوریه حامیان غربی تروریست‌ها را نگران کرده و برای فرار از شکست قطعی، آنها را به تکاپو واداشته است.

وی تأکید کرد: تحرکات اخیر ترکیه و قطر، مانورهای نظامی و گلوله‌باران مناطق مرزی سوریه، همگی متأثر از پیروزی‌های ارتش و ملت این کشور است.