رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

پیش‌بینی ۵۰ میلیارد تومان برای احداث خانه محرومان در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیش‌بینی ۵۰ میلیارد تومان برای احداث خانه محرومان در لرستان

پیش‌بینی ۵۰ میلیارد تومان برای احداث خانه محرومان در لرستان

فرمانده سپاه حضرت ابولفضل(ع) لرستان از پیش بینی ۵۰ میلیارد تومان برای احداث خانه محرومان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکلوکی صبح دوشنبه در دیدار فرماندهان مسئولان، کارکنان و بسیجیان لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در سخنانی با اشاره به فعالیت حلقه های صالحین در لرستان اظهار داشت: در حال حاضر بین شش تا هفت هزار حلقه صالحین در سطح استان فعالیت دارند.

وی با اشاره به ورود سپاه لرستان برای ایحاد زیرساختهای لازم در محلات فقیر نشین و همچنین آلوده لرستان عنوان کرد: همچنین اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در محلات آلوده لرستان توسط سپاه لرستان در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان داشت: در قالب این طرح کار شناسایی، ایجاد اشتغال، صیانت از آنها و خانواده های آنها و ... توسط سپاه لرستان صورت می گیرد.

سردار کشکلوکی همچنین در ادامه سخنان خود از ایجاد زیرساخت های لازم در پنج دهستان لرستان توسط سپاه لرستان خبر داد و گفت: برای ایجاد زبرساختها، عمران و آبادانی هرکدام از این دهستان ها ۱۴ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

وی همچنین از احداث خانه برای محرومان توسط سپاه لرستان خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری بسیج سازندگی لرستان و آستان قدس رضوی عملیاتی می شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث خانه محرومان استان خبر داد.

سردار کشکلولی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از اعزام سالانه ۴۰ هزار دانش آموز، دانشجو و ... لرستان به اردوهای راهیان نور خبر داد و تصریح کرد: همچنین بیش از هزار و ۴۰۰ نفر زیارت اولی را به صورت رایگان به مشهد مقدس اعزام کرده ایم.