رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پیگیری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی لرستان

پیگیری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی لرستان

استاندار لرستان از پیگیری جدی برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر سه شنبه در همایش "پیمانکاران، مهندسین و توسعه کارآفرینی لرستان" با اشاره به نقش پیمانکاران در توسعه استان گفت: جامعه پیمانکاری در راستای توسعه لرستان از دولتی ها نیز جلوتر بوده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان اینکه امروز پیمانکاران به رغم مطالبات فراوان پروژه های زیادی را در سطح استان اجرا می کنند، تصریح کرد: این در حالیست که پیمانکاران بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان طلب دارند ولی همچنان پروژه ها را به خوبی به جلو می برند.

استاندار لرستان یادآور شد: به طور جدی پیگیر پرداخت مطالبات پیمانکاران استان هستیم و در آینده نزدیک خبرهای خوبی در این زمینه به آنها خواهیم داد.

بازوند با تاکید بر اینکه توسعه در هر منطقه و کشوری نیازمند تفکر است، ادامه داد: تفکر توسعه را به وجود می آورد و مهندسین تولید کننده فکر در جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه اگر در توسعه تفکر نقش نداشته و در نظر گرفته نشود هزینه های فراوانی در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری خواهیم داشت، گفت: توسعه توام با تفکر و اندیشه هزینه ها را کاهش می دهد.

استاندار لرستان با بیان اینکه برای توسعه استان نیازمند به عزم همگانی هستیم، تصریح کرد: باید با اقدامات لازم چالش های پیش روی توسعه در استان را برطرف کرد.

بازوند با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر پروژه ها بیان داشت: توسعه استان به ویژه در حوزه عمرانی و زیرساختی نیاز به حمایت مهندسان و پیمانکاران دارد.

وی همچنین بر ضرورت جلوگیری از مدیریت سعی و خطا در استان تاکید کرد و گفت: نتیجه این مدیریت وجود سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه نیمه تمام و تعطیل در استان است.