جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

چند پروژه عمرانی تولیدی در بروجرد افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

چند پروژه عمرانی تولیدی در بروجرد افتتاح شد

چند پروژه عمرانی تولیدی در بروجرد افتتاح شد

در دومین روز از دهه‌فجر چند پروژه عمرانی تولیدی در بروجرد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، در دومین روز از دهه‌فجر، شهرستان بروجرد روز پرکاری را سپری کرد و میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت بود.

بهره‌برداری از پروژه گازرسانی و برگزاری جشن انقلاب در روستای والانجرد، افتتاح گلخانه هیدروپونیک تولید گل رزهلندی و بهرهبرداری از طرح توسعه شرکت سیم لاکی این شهرستان مهم‌ترین سرفصل‌های کاری مسئولان و خبرنگاران را تشکیل می‌داد.

لازم به ذکر است از مجموع 147 پروژه قابل بهره‌برداری در این شهرستان برخی پروژه‌های شاخص با حضور مسئولان راه‌اندازی می‌شود همچنین در کنار آنها پروژه‌های متعدد دیگری نظیر افتتاح آب‌نمای روبروی امامزاده قاسم (ع)، احداث جایگاه دام، پرورش ماهیان سردآبی و آب‌رسانی مجتمع رضاآباد در دستور کار مسئولان قرار دارد.

بر پایه این گزارش اجرای برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی و ورزشی نظیر برگزاری مسابقات ورزشی در رشتههای مختلف در حوزه برادران و خواهران و برنامه‌های فرهنگی به مناسبت گرامی‌داشت آغاز سی و هفتمین بهار انقلاب در این دهه در برنامه کاری مسئولان است.

در سومین روز از دهه‌فجر انقلاب اسلامی برگزاری همایش دو هزار نفری دانش‌آموزان بروجردی، افتتاح طرح آب‌رسانی به روستای مگسان بخش اشترینان و افتتاح ساختمان دهیاری روستای دهریز مهم‌ترین رئوس کاری مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان را تشکیل میدهد.