رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

چهارده عنوان کتاب در استان لرستان با حضور مسئولان رونمایی شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

چهارده عنوان کتاب در استان لرستان با حضور مسئولان رونمایی شد.

چهارده عنوان کتاب در استان لرستان با حضور مسئولان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ۱۴ عنوان کتاب ظهر امروز یکشنبه در ششمین جشنواره کتاب سال استان لرستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، نویسندگان، ناشران و ...رونمایی شد.

در این مراسم از کتابهای "زیارت کامل امام حسین(ع) " به نویسندگی محمدرضا ناظر، "راهکارهای غلبه بر آشفتگی های کنکور" به نویسندگی امین رحمانی و "قدرت تخیل ذهن" به نویسندگی سیاوش طولابی پور رونمایی شد.

این سه عنوان کتاب توسط انشارت قلم اعظم چاپ و منتشر شده است.

همچنین در این مراسم از کتاب "اختلالات روانی و رفتاری در کودکان" به نویسندگی علیرضا کرمی، مراد حسینی، ابراهیم پور حسینی و مریم کریمی که توسط انتشاراتی آوانگارد چاپ و منتشر شده رونمایی به عمل آمد.

بنا بر این گزارش همچنین در این مراسم از کتاب "مکانیک خاکهای غیر اشباع" به نویسندگی مسعود میرمحمدصادقی و امیر تابان و کتاب "دستور زبان تاریخی" به نویسندگی علی حسین تابان که توسط انتشاراتی اردیبهشت جانان منتشر شده رونمایی شد.

همچنین در این مراسم از کتاب "۸۰ سال در گردباد حوادث" به نویسندگی محمد باقر عباسی، کتاب "پهلوانان" به نویسندگی محمدرضا قیاسی، کتاب "واژه نامه جزایی" به نویسندگی سهراب مظفری نیا، کتاب "زمستان رفته" به نویسندگی پری سلطانی مستی، کتاب "فرهنگ نام های ایرانی" به نویسندگی کیومرث رستمی و کتاب "آیین جوانمردی و لوتی گری در روزگار قدیم" به نویسندگی سید محمدرضا قیاسیان رونمایی به عمل آمد.

بنابر این گزارش این تعداد کتاب توسط انتشاراتی شاپور خواست چاپ و منتشر شده است.

در ششمین جشنواره کتاب سال استان لرستان از کتاب "تکنیک های خلاء و کاربرد آن" به نویسندگی امین دهقان نژاد و زینب ملکی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی لرستان و همچنین کتاب "فلسفه عقل" به نویسندگی بیژن طرهانی که توسط انتشارات نظری چاپ و منتشر شده رونمایی به عمل آمد.