رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

چهار هزار پروژه درمانی توسط خیرین سلامت در سراسر کشور احداث‌ شد - نمایش محتوای خبر

 

 

چهار هزار پروژه درمانی توسط خیرین سلامت در سراسر کشور احداث‌ شد

چهار هزار پروژه درمانی توسط خیرین سلامت در سراسر کشور احداث‌ شد

قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت کشور گفت: بیش از ۴ هزار پروژه درمانی در سراسر کشور توسط خیرین سلامت احداث‌شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، سید عباس پورهاشمی در آئین افتتاح پروژه‌های مجمع خیرین سلامت این شهرستان اظهار داشت: با توجه به بحران مالی و توان کم دولت در ارتقاء شاخصه‌های درمانی و بهداشتی حضور خیرین در این زمینه می‌تواند به بهبود شرایط کمک ویژه‌ای کند.

وی یکی از نیازهای اصلی بشر در جوامع مختلف را مسئله بهداشت و درمان خواند و افزود: خیرین در تمامی زمینه‌ها اعم از آموزشی و بهداشتی توانسته‌اند منشأ خیرات فراوانی برای کشور باشند.

قائم‌مقام مجمع خیرین سلامت کشور بیان کرد: مجمع خیرین سلامت کشور با تمرکز خیرین سلامت و ایجاد 240 مرکز و شعبه در سراسر کشور توانست اقدامات خیرین در راستای ارتقاء شاخصه‌های بهداشتی را تمرکز بخشیده و از طریق رسانه‌های مختلف نسبت به فرهنگ‌سازی حضور خیرین اقدام کند.

وی اعتمادسازی را اصلی مهم در جذب خیرین برشمرد و عنوان کرد: تا به امروز صدها پروژه در سراسر کشور افتتاح یا کلنگ زنی شده که همگی در اثر مشارکت و اعتماد خیرین به این مجمع بوده است.

پورهاشمی با تشریح فعالیت‌های این مجمع خاطرنشان کرد: فعالیت در بخش‌های سرطان، کشت حلزون و گیاهان دارویی ازجمله برنامه‌های آینده این مجمع بوده که در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: تا به امروز بیش از 4200 میلیارد تومان کمک‌های مردمی جذب‌شده و بیش از 4000 پروژه درمانی در سراسر کشور توسط خیرین سلامت در مدت زمان فعالیت این مجمع احداث‌شده است.