سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

چهار کلانتری در شهرستان خرم‌آباد احداث می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

چهار کلانتری در شهرستان خرم‌آباد احداث می‌شود

چهار کلانتری در شهرستان خرم‌آباد احداث می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: چهار کلانتری در مناطق کمالوند، دره گرم، قاضی‌آباد و پارسیلون شهرستان خرم‌آباد احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، شامگاه یکشنبه جلسه شورای مسکن استان لرستان در سالن جلسات استانداری لرستان با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شد و بر اساس دستور کار این جلسه مسائل پروژه هزار و 180 واحدی ارتش، تعیین و تکلیف پیمانکاران جدید با پیمانکاران قدیم، ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و مسجد سایت مسکن مهر بروجرد موردبررسی قرار گرفت.

محمد قنبری، فرمانده نیروی انتظامی لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در رابطه با مسکن مهرهایی که ساخته می‌شود به بحث امنیت آن توجه چندانی نمی‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در خرم‌آباد چهار زمین برای کلانتری داریم تصریح کرد: در حال حاضر مجوز احداث دو کلانتری را داریم ولی اگر اعتبار باشد مجوز ساخت دو کلانتری دیگر را می‌گیریم و این چهار کلانتری را در مناطق کمالوند، دره گرم، قاضی‌آباد و پارسیلون می‌سازیم.

وی بابیان اینکه طی یک سال و  نیم گذشته با انجام 15 پروژه اقدامات خوبی در زمینهٔ امنیتی و انتظامی در استان انجام شد عنوان کرد: هشت پروژه از این آمار از ماده 180 و اعتبارات هفت پروژه نیز از سوی مرکز تأمین شد.

در این جلسه مقرر شد برای احداث این چهار کلانتری یک‌سوم از اعتبارت از طریق نیروی انتظامی، یک‌سوم توسط استانداری و یک‌سوم از طریق کمک‌های سازمان ملی زمین و مسکن تأمین شود.