رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

چهل داوطلب برای انتخابات مجلس دهم در استان لرستان ثبت‌نام کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

چهل داوطلب برای انتخابات مجلس دهم در استان لرستان ثبت‌نام کردند

چهل داوطلب برای انتخابات مجلس دهم در استان لرستان ثبت‌نام کردند

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: چهل داوطلب تاکنون برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سید سعید شاهرخی ظهر امروز در حاشیه بازدید از محل ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی در فرمانداری خرم‌آباد در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در بحث ثبت‌نام انتخابات تا امروز ساعت 10 صبح سه نفر برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری کاندیداتوری خود را اعلام کرده و نام آن‌ها در سامانه ثبت‌ شده است.

وی با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکیل و کار ثبت‌نام را شروع کرده‌اند، افزود: امروز در دومین روز زمان تنظیم‌شده برای ثبت‌نام تاکنون 40 نفر در استان لرستان برای ثبت‌نام مراجعه کرده و کار ثبت‌نام خود را انجام دادند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با اشاره به اینکه شهرستان بروجرد با 11 نفر تاکنون بیشترین ثبت‌نام را داشته است، عنوان کرد: در شهرستان کوهدشت هشت نفر، خرم‌آباد شش نفر، پلدختر چهار نفر، دلفان چهار نفر، دورود چهار نفر و در الیگودرز سه نفر تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند.

شاهرخی بیان کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود که کار ثبت‌نام را به‌روزهای پایانی موکول نکنند زیرا ممکن است در ارتباط با تنظیم و تکمیل مدارک مشکلاتی برایشان پیش بیاید و این فرصت را از دست بدهند بنابراین تأکید می‌شود که در اسرع وقت برای ثبت‌نام حضور پیدا کنند.