جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

کارخانه قند و شکر در شهرستان سلسله احداث می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کارخانه قند و شکر در شهرستان سلسله احداث می‌شود

کارخانه قند و شکر در شهرستان سلسله احداث می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: ۴۰ هکتار از شهرک صنعتی شهرستان الشتر به یک سرمایه گذار واگذار شده که در مرحله عقد قرارداد هستیم که کارخانه بزرگ قند و شکر در این منطقه احداث شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، محمدرضا صفی خانی ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد اظهار داشت: در حوزه گازرسانی به شهرک‌های صنعتی استان  اتفاقات خوبی در بحث اقتصاد مقاومتی انجام شده که  آرزوی  چندساله ما بود.

وی با اشاره به اینکه در بحث زیرساخت ها در واحدهای صنعتی استان مشکلی وجود ندارد افزود: اجرای گازرسانی به شهرک سنگ اقدام بسیار سختی بود که خوشبختانه این امر توسط شرکت گاز استان عملیاتی شده است و در خصوص زیرساخت واحدها و شهرک‌های صنعتی در  حوزه گاز مشکلی نداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان  با اشاره به اینکه شهرک صنعتی الشتر را سامان دهی کرده‌ایم، بیان کرد: خواهشمندیم سرعت گازرسانی به شهرک صنعتی الشتر تسریع پیدا کند؛ 40 هکتار از شهرک صنعتی الشتر به یک سرمایه گذار واگذار شده که در مرحله عقد قرار داد هستیم که کارخانه بزرگ قند و شکری در این منطقه شکل بگیرد.

وی تصریح کرد: با تسریع در امر گاز رسانی به شهرک صنعتی الشتر قطعا سرمایه گذار با روحیه بیشتری پای کار می‌آید.