رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کارگران طلایه‎دارهای اقتصاد مقاومتی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگران طلایه‎دارهای اقتصاد مقاومتی هستند

کارگران طلایه‎دارهای اقتصاد مقاومتی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان معتقد است بخش خصوصی میتواند مشکلگشای اقتصاد لرستان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، علی آشتاب در مراسم زنگ انقلاب که در شرکت صدر فولاد لرستان به صدا درآمد، با تبریک ایامالله دهه فجر اظهار کرد: جامعه کارگری و کارفرمایی در کنار سایر اقشار نقش محوری و اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

وی با یادآوری نقشهای زیاد جامعه کارگری و کارفرمایی قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: در تداوم انقلاب نیز کارگران طلایهداران اقتصاد مقاومتی هستند و در این مهم هم بهخوبی ایفای نقش میکنند.

آشتاب با اشاره به به نرخ بالای بیکاری در لرستان، بیان کرد: برای کاهش آمار بیکاری و رفع مشکلهای اقتصادی در استان به همت مضاعف نیاز داریم که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در این زمینه اجرا شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه هرچه تولید را افزایش دهیم، کشور مقاومتر خواهد شد، افزود: امروز جبهه اصلی جنگ با دشمن جبهه اقتصادی است و اگر تولیدات بیشتر باشد مشت محکمی به دهان دشمنان خواهیم زد.

وی در ادامه تأکید کرد: بخش خصوصی میتواند مشکلگشای اقتصاد لرستان باشد و مجموعه مدیریتی استان در این راستا تلاشهای بسیاری کرده است.

آشتاب درباره شرکت صدر فولاد لرستان نیز گفت: خوشبختانه این شرکت بهخوبی در حال فعالیت بوده و قرار است طرح توسعهای آن نیز بهزودی کلنگزنی شود.