رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

کاندیداهای انتخابات مجلس در لرستان از تخریب یکدیگر پرهیز کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

کاندیداهای انتخابات مجلس در لرستان از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

کاندیداهای انتخابات مجلس در لرستان از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

استاندار لرستان بر لزوم پرهیز کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از تخریب یکدیگر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هیئت های نظارت و بازرسی استان موضوع تبلیغات در انتخابات را رصد می کنند، اظهار داشت: تبلیغات در انتخابات به خوبی آغاز شده است و تا کنون  مورد خاصی از تخلفات انتخاباتی گزارش نشد.

وی با بیان اینکه خانه ملت محل قانون گذاری است، افزود: از کاندیداهایی که قصد دارند به خانه ملت راه یابند انتظار داریم قانون را در همه مراحل انتخابات رعایت کرده و از آن تخطی نکنند.

استاندار لرستان بیان داشت: مبنا قرار دادن قانون همان گونه که برای مجریان و هیئت های نظارت بر انتخابات امری مهم است باید برای مردم و نامزدها نیز امری مهم باشد.

بازوند با تاکید بر اینکه کاندیداها در امر تبلیغات باید قانون را مبنا قرار دهند عنوان کرد: نامزدهای انتخاباتی در تبلیغات باید خود را به مردم معرفی کنند نه اینکه برای شناساندن خود به مردم دیگران را تخریب کنند زیرا تجربه نشان داده این شگردها و شیوه ها جواب نداده و بازخورد آن به ضرر همان کاندیدا خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی باید برنامه هایی قابل اجرا به مردم ارائه دهند ادامه داد: مردم در انتخاب برنامه ها اشتباه نمی کنند و اگر نامزدی برنامه ای گزاف و غیر عملیاتی ارائه دهد مردم این موضوع را تشخیص خواهند داد.

استاندار لرستان با بیان اینکه مردم ما همیشه پای صندوق های رای حرف خود را می زنند عنوان کرد: مردم گزارش عملکرد یک نماینده در دوران چهار سال نمایندگی را دیده و در پای صندوق ها به این گزارشات نمره می دهند.

بازوند بر مشارکت جدی مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار نظام بیشتر خواهد شد لذا انتخابات یک فرصت برای جمهوری اسلامی است که مردم باید بتوانند اقتدار نظام را در این رویداد بزرگ نشان دهند.

وی اضافه کرد: حضور پرشور مردم همواره باعث شده بسیاری از تهدیدات به فرصت برای کشور تبدیل شده و امروز نیز یکی از آن بزنگاه ها بوده که حضور مردم می تواند فرصت های خوبی برای کشور فراهم آورد.