رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

کاهش ملموس آثار وقوع جرایم در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش ملموس آثار وقوع جرایم در استان

کاهش ملموس آثار وقوع جرایم در استان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان  وضعیت  امنیت استان در ایام نوروز را مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، سید سعید شاهرخی در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای تأمین امنیت ایام نوروز در روزهای پایانی سال 93 دو مقوله امنیت سفرهای نوروزی و امنیت شهرها و منازل مسکونی مردم با توجه به خالی شدن منازل از سکنه و ضرورت پیگیری از وقوع سرقت در این ایام، در دستور شورای تأمین و کمیسیونهای زیر مجموعه قرار گرفت که در این خصوص دستورالعملهایی تهیه و به فرمانداران و دستگاههای ذیربط ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: همچنین در این ایام توسط حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان نظارت بر اجرای آن صورت پذیرفته و تا پایان تعطیلات نوروزی بصورت مستمر ادامه حواهد داشت .

شاهرخی از کاهش ملموس آثار وقوع جرایم و افزایش کشفیات در ایام نوروز امسال نسبت به زمان مشابه در سال گذشته در استان خبر داد و وضعیت امنیت عمومی در استان لرستان را مطلوب ارزیابی کرد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از زحمات همه اعضای شورای تأمین استان، کمیسیونهای زیرمجموعه و به ویژه نیروی انتظامی که تلاشهای ارزندهای را در خصوص تأمین امنیت در استان معمول داشتهاند تقدیر کرده و برای آنان آرزوی بهروزی و موفقیت در سال جدید را داشت.