رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

کاهش 21 درصدی سرقت در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 21 درصدی سرقت در بروجرد

کاهش 21 درصدی سرقت در بروجرد

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: جرائم سرقت در این شهرستان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته کاهش 21 درصدی داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: 100 درصد وقوع جرم در این شهرستان کشف شده است.

وی با اشاره به افزایش سرقت در یک ماهه اخیر در شهرستان بروجرد عنوان کرد: شگرد باند سارق شناسایی شده این شهرستان هدایت خودروهای مسافرکش به خارج از شهر و سرقت از راننده آنها با تهدید و ضرب و شتم است.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد ادامه داد:  این باند سارق پس از پیگیری‌های مداوم این نیرو دستگیر شدند.

دلیری یادآور شد: در پی اعتراف باند سارق دستگیر شده شهرستان بروجرد برخی اموال مسروقه نظیر سه دستگاه خودرو کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با شناسایی باند یک باند دو نفره دیگر توسط نیروی انتظامی بروجرد شناسایی شد.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد تاکید کرد: در دستگیری باند سارق پس از حمله این باند با قمه به پلیس نیروهای پلیس با سلاح گرم وارد شده که در این درگیری یکی از سارقان زخمی و راهی بیمارستان شده است.

دلیری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده از این باند سارق زندانیان با سابقه‌ای متعدد سرقت شرارت هستند.

وی به کشف و دستگیری چندین باند سرقت در شهرستان بروجرد در سال جاری اشاره و اظهار کرد: مسافرکشان بیش از همه اقشار مردم باید مراقب بوده و هرگونه مورد احتمالی را به نیروی انتظامی گزارش دهند.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به اینکه زشتی‌های جامعه نشأت گرفته از وجود نقایصی در بستر جامعه است، یادآور شد: وظیفه نیروی انتظامی کشف و پیشگیری از جرائم است.

دلیری با اشاره به اینکه در برخورد قانونی با مجرمان هیچگونه مماشاتی نمی‌شود، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بروجرد همه تلاش خود را به منظور شناسایی و دستگیری مجرمان و سارقان به کار بسته است

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی بروجرد در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و ایجاد امنیت استفاده از همه ظرفیت‌ها را به کار بسته و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی‌کند.