رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

کاهش 25 درصدی جرائم در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 25 درصدی جرائم در بروجرد

کاهش 25 درصدی جرائم در بروجرد

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از کاهش 25 درصدی انواع جرائم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات پیشگیرانه عوامل انتظامی این شهرستان آمار انواع جرائم در بروجرد کاهش چشم‌گیری داشته است.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده آمار کاهش انواع جرائم حوزه استحفاظی این فرماندهی در 20 روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 25 درصدی داشته است.

دلیری در ادامه عنوان داشت: این موفقیت پلیس نتیجه تلاش مخلصانه و شبانه‌روزی عوامل انتظامی این شهرستان و به کارگیری اقدامات پیشگیرانه از جمله طرح آموزش همگانی و هشدار پلیسی در مساجد و مدارس، راهاندازی گشتهای آشکار رعد و افزایش گشت‌های فوریتی پلیس 110 و همچنین همکاری و تعامل بیشتر مردم با پلیس بوده است.

فرمانده انتظامی بروجرد ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح‌های پاک‌سازی و انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت‌طلب و قانون‌گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند پنج نفره سارق و کشف 18 فقره سرقت محتویات خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی چندین فقره سرقت محتویات خودرو، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

این مسئول افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با هم‌دستی یکدیگر اقدام به سرقت محتویات خودرو میکردند، را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه پنج عضو این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجوییهای اولیه به 18 فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضایی شدند.