جهش تولید | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۹

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در دورود

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در دورود

فرمانده انتظامی شهرستان دورود از کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در بهمن ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، هدایت‌الله حسنوند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برقراری امنیت در سطح جامعه علاوه بر ایجاد پیشرفت و توسعه در حوزه اقتصاد و اشتغال، منجر به رضایتمندی مردم است، اظهار کرد: در بهمن ماه سال جاری با تشدید گشت‌های انتظامی و ایجاد تورهای ایست بازرسی در مجموع با 25 در صد کاهش وقوع سرقت روبه‌رو بودهایم که سرقت مغازه 86 درصد کاهش، اماکن 57 درصد و خودرو 83 درصد نسبت به سال قبل بوده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام شلوغی بازار و افزایش حضور مردم در سطح معابر با در نظر گرفتن تمهیداتی در خصوص جلوگیری از جیب بری و کیف قاپی اظهار داشت: با ایجاد گشت‌های پیاده در معابر، کش رو زنی 100 درصد و کیف قاپی 67 درصد در بهمن ماه سال جاری نسبت به سال قبل کاهش داشته است.

حسنوند در ادامه با بیان اینکه در ماه گذشته در کشفیات افزایش هفت درصدی وجود داشته است، گفت: در کشفیات موتور سیکلت و لوازم خودرو افزایش چشمگیر وجود داشته است و درصد کشف نسبت به وقوع 5 درصد بوده است.