جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در نوروز 95 در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در نوروز 95 در بروجرد

کاهش 25 درصدی وقوع سرقت در نوروز 95 در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: وقوع سرقت در ایام نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان کاهش 25 درصدی داشته است.

علیرضا دلیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: کشف سرقت در این شهرستان در نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش 107 درصدی داشته است.

وی 27 اسفند ماه را آغاز اقدامات نوروزی نیروی انتظامی در سراسر کشور خواند و عنوان کرد: اقداماتی نظیر افزایش گشت‌ها و هدفمند کردن آنها افزایش کشف سرقت و کاهش این جرم در ایام نوروز امسال در شهرستان بروجرد را به دنبال داشته است.

فرمانده انتظامی بروجرد ادامه داد: حضور گشت‌های موتورسوار و نامحسوس در مبادی  ورودی و خروجی شهر و توجه بیش از پیش به آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان در ایام نوروز را می‌توان دیگر عامل کاهش جرائمی نظیر سرقت در این شهرستان در این ایام بر شمرد.

دلیری به همکاری مطلوب شهروندان شهرستان بروجرد با نیروی انتظامی در ایام نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: تماس‌های تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی در این شهرستان در ایام نوروز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش 12 درصدی داشته است.

وی تاکید کرد: دستگیری در جرائم مختلف در نوروز امسال در مقایسه با سال گذشته در شهرستان بروجرد افزایش 10 درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی بروجرد احساس امنیت را بالاترین مولفه در بحث امنیت خواند و یادآور شد: تلاش‌ها به منظور برقراری بیش از پیش امنیت در این شهرستان ادامه دارد و نیروی انتظامی همه تلاش خود را به منظور دستیابی به این مهم در سال جاری به کار بسته است.

دلیری تصریح کرد: با توجه به توریستی بودن شهرستان بروجرد و حضور حداکثری مسافران و گردشگران نوروزی با اقدام نیروی انتظامی مبنی بر افزایش توان پلیس راهور در این ایام وضعیت ترافیک در این شهرستان مطلوب بود.

وی به تلاش نیروی انتظامی بروجرد به منظور ایجاد رضایتمندی نسبی در میان شهروندان و مسافران نوروزی این شهرستان در ایام نوروز اشاره و اضافه کرد: مشارکت مردم این شهرستان در ایجاد رضایتمندی در میان مسافران نوروزی سهم بسزایی داشته است