رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کتاب «جوان و تربیت» در نمایشگاه کتاب استان لرستان رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کتاب «جوان و تربیت» در نمایشگاه کتاب استان لرستان رونمایی شد

کتاب «جوان و تربیت» در نمایشگاه کتاب استان لرستان رونمایی شد

کتاب « جوان و تربیت» با حضور نماینده ولی‌فقیه در لرستان در نمایشگاه سراسری کتاب استان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، شامگاه چهارشنبه کتاب « جوان و تربیت» با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار لرستان در نمایشگاه سراسری کتاب استان رونمایی شد.

کتاب جوان و تربیت تألیف آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان است که در 487 صفحه نگاشته شده و این کتاب که در قالب  فرازهای مختلفی تدوین‌شده درمجموع به 268 موضوع از نامه 31 نهج‌البلاغه امیر المومنین (ع) می‌پردازد.

کتاب جوان و تربیت شرح نامه 31 نهج‌البلاغه امیرالمؤمنین به فرزندش امام حسن مجتبی (ع) است که در 45 فراز با موضوعات زیبا و جذاب تدوین‌شده است.

کتاب جوان و تربیت از سوی انتشارات وفا و باقیمت 250 هزار ریال منتشرشده است و از سوی مرکز فرهنگی قرآن و عترت عماد قم توزیع می‌شود.

آیت‌الله میرعمادی مؤلف کتاب «جوان و تربیت» نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه شهر خرم‌آباد از اساتید حوزه و دانشگاه است و تاکنون کتاب‌های مختلفی ازجمله ائمه و علم اصول، ولایت مطلقه فقیه، اقتصاد در اسلام، اسوه حسنه، سرچشمه‌های حکمت تألیف کرده است.

به گزارش تسنیم نمایشگاه سراسری کتاب لرستان از یازدهم مهر ماه به مدت یک هفته در قالب 200 غرفه در مصلی الغدیر خرم‌آباد برپا شده است.