سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کتاب «روزهای روشن» در لرستان منتشر شد - نمایش محتوای موسیقی

 

 

کتاب «روزهای روشن» در لرستان منتشر شد

کتاب «روزهای روشن» در لرستان منتشر شد

کتاب «روزهای روشن» نخستین جلد از مجموعه تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی در لرستان به‌همت واحد ادبیات مقاومت و پایداری حوزه هنری لرستان منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، کتاب «روزهای روشن» نخستین جلد از مجموعه تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی در لرستان به‌همت واحد ادبیات مقاومت و پایداری حوزه هنری لرستان در 214 صفحه و با مجوز انتشارات سوره مهر مردادماه امسال منتشر شد.

سامان سپهوند، مسئول واحد ادبیات مقاومت و پایداری حوزه هنری لرستان در این رابطه گفت: این کتاب وقایع انقلاب اسلامی را در قالب خاطرات حجت‌الاسلام مهدی روشن روایت می‌کند که به قلم رمضان تیموری تدوین یافته است .

حاج شیخ مهدی روشن از چهره‌های فعال دوران پرتکاپوی انقلاب اسلامی در لرستان است که حضور ایشان در کنار شهید محراب آیت‌الله مدنی در دوران انقلاب اسلامی سبب تبعید و زندانی شدن او در دوران ستم‌شاهی شد.

عضویت در شورای فرماندهی سپاه پاسداران، ریاست عقیدتی ـ سیاسی لشگر 84 خرم‌آباد  دبیری ائمه جمعه لرستان و ریاست عقیدتی ـ سیاسی ژاندارمری ناحیه لرستان بخش‌هایی از مسئولیت‌های این روحانی خستگی‌ناپذیر پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.