رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کتاب « مهر سحرخیزان» رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کتاب « مهر سحرخیزان» رونمایی شد

کتاب « مهر سحرخیزان» رونمایی شد

کتاب «مهر سحرخیزان» در نهمین نمایشگاه کتاب لرستان و با حضور استاندار لرستان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، کتاب مهر سحرخیزان( مجموعه مقالات ایرج کاظمی) شامگاه دوشنبه در نهمین نمایشگاه کتاب استان و با حضور استاندار لرستان رونمایی شد.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران، بابیان اینکه مردم استقبال خوبی از نمایشگاه کتاب داشتند، اظهار داشت: از غرفه علوم پزشکی به خاطر پرداخت بن کتاب استقبال خوبی شد اما در این میان برخی نیز اظهار نگرانی داشتند که استقبال کم بوده ولی درمجموع فرایند خوبی بود و همه راضی بودند.

وی ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران راه‌اندازی این نمایشگاه، افزود: برگزاری نمایشگاه یک رویداد فرهنگی است بنابراین ما باید در بحث فرهنگ به‌عنوان یک کار زیر بنایی توجه کنیم.

استاندار لرستان در رابطه با ساخت تالار مرکزی استان، عنوان کرد: متأسفانه در طول هشت سال گذشته کار ساخت این تالار سالی یک درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما با پیگیری‌های انجام‌شده اکنون پیشرفت خوبی دارد و اعتبارات خوبی برای آن گذاشته‌شده است.

وی بیان کرد: در بحث روند ساخت این تالار هفته گذشته معاون عمرانی و مدیرکل ارشاد لرستان با معاون وزیر ملاقات داشتند که در نتیجه امروز یک تیم مهندسی امروز به خرم‌آباد اعزام و تشکیل جلسه داده شد که امیدواریم به کار ساخت این تالار سرعت ببخشد چراکه راه‌اندازی آن‌یکی از خواسته‌های مردم است.