رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

کتاب خاطرات شهیدان علیرضا و غلامرضا حیدریان در لرستان رونمایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کتاب خاطرات شهیدان علیرضا و غلامرضا حیدریان در لرستان رونمایی می‌شود

کتاب خاطرات شهیدان علیرضا و غلامرضا حیدریان در لرستان رونمایی می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان لرستان گفت: کتاب خاطرات شهیدان اصناف علیرضا و غلامرضا حیدریان با عنوان «راسته مسجدی‌ها» در لرستان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد آرش راشدی شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در کمیته اصناف برنامه‌های متعددی اجرا می‌شود که می‌توان به تجلیل از فعالان انقلابی و کسبه مؤمن، برگزاری نشست در اتحادیه‌های صنفی  و تزئین ابنیه و ساختمان‌های اصناف و واحدهای صنفی اشاره کرد.

وی افزود: در ششمین روز از دهه فجر که به‌عنوان روز اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شده است کتاب خاطرات شهیدان اصناف علیرضا و غلامرضا حیدریان به نام راسته مسجدی‌ها رونمایی و همچنین از فیلم کوتاهی که در حال آماده‌سازی است با حضور مدیران رونمایی می‌شود.

رئیس اتاق اصناف استان لرستان عنوان کرد: دیدار و تقدیر از خانواده شهدای اصناف با حضور اتحادیه صنفی مربوطه، انتشار نشریه چرتکه اتاق اصناف و ویژه‌نامه ایام‌الله دهه فجر و توزیع در سطح دستگاه‌های اجرایی استان انجام می‌شود.

علی یاور عزیز پور مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: 500 برنامه توسط 451 هیئت ورزشی و سازمان‌های مردم‌نهاد در ایام دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: علاوه بر کمیته ورزشی استان، اداره کل ورزش و جوانان به‌نوعی در سایر کمیته‌های تشکیل‌شده استان نیز فعالیت دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان عنوان کرد: در راستای برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان لرستان 22 کمیته تشکیل‌شده است که انتظار می‌رود طی 11 روز دهه فجر، در هرروز دو برنامه شاخص توسط دو کمیته برگزار شود.