رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

کسب یک مدال برنز توسط بانوان کاراته‌کار لرستانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب یک مدال برنز توسط بانوان کاراته‌کار لرستانی

کسب یک مدال برنز توسط بانوان کاراته‌کار لرستانی

سرپرست تیم سبک‌های آزاد کاراته لرستان از کسب یک مدال برنز توسط ورزشکاران لرستانی در این دوره از مسابقات خبر داد.

سرور ولی‌پوریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص حضور تیم سبک‌های آزاد کاراته لرستان در مسابقات قهرمان کشوری و انتخابی تیم ملی که به میزبانی استان مازندران برگزار شد، اظهار کرد: لرستان توانست در این سری از مسابقات یک مدال برنز را نصیب خود کند.

سرپرست تیم سبک‌های آزاد کاراته لرستان ادامه داد: رقابت‌های انتخابی تیم ملی سبک‌های آزاد کاراته در چهار وزن کومیته و کاتا در روز 28 بهمن ماه در استان مازندران برگزار شد.

وی از کسب مدال برنز ورزشکار لرستانی در وزن منفی 60  خبر داد و افزود: متاسفانه این ورزشکار در ناحیه انگشت دچار آسیب‌دیدگی شد و طبق تشخیص کادر اجرایی و پزشکی از ادامه مسابقه باز ماند.

این مسئول اضافه کرد: فاطمه میر در وزن مثبت 60، پروین موسویان در وزن منفی 60 و فرزانه قوامی در وزن منفی 50 از رقابت‌ها حذف شدند.

ولی‌پوریان تاکید کرد: پروین موسویان بازیکن وزن منفی 60 قهرمان دوره قبل بود که در این دوره مسابقات نیز شرکت کرد.

سرپرست تیم سبک‌های آزاد کاراته لرستان تصریح کرد: مریم جعفری از بازیکنان برتر کیوکوشین‌کان لرستان نیز به دلیل آسیب‌دیدگی از راه‌یابی به فینال باز ماند.

لازم به ذکر است که مسابقات قهرمان کشوری و انتخابی تیم ملی با حضور 26 استان و 31 تیم در شهر رامسر استان مازندران برگزار شد.

استان خوزستان در این رقابت‌ها با کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره مقام نخست را به خود اختصاص داد و تیم البرز با یک مدال طلا و یک مدال برنز رتبه دوم و تیم کردستان با یک مدال طلا و یک مدال برنز به رتبه سوم دست یافت.