جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

کشف بیش از 21 هزار شامپوی تقلبی در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 21 هزار شامپوی تقلبی در بروجرد

کشف بیش از 21 هزار شامپوی تقلبی در بروجرد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد گفت: 21 هزار و 782 عدد شامپوی تقلبی به ارزش 270 میلیون و 968 هزار ریال کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، محمد مهدی شریف طبع صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سه هفته پیش گزارشاتی مبنی بر عرضه و فروش شامپوهای تقلبی با نشان شرکت‌ داروگر، از سوی شهروندان بروجردی به این اداره ارسال شد.

وی ادامه داد: با پیگیری واحد نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد و انجام تحقیقات کامل میدانی این موضوع مورد تائید نماینده شرکت داروگر در بروجرد قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد اضافه کرد: طی گشت مشترک با حضور نمایندگان غذا و دارو شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در تاریخ دوم اسفند ماه سال‌جاری موفق به کشف و ضبط بیش از 21 هزار و 782 عدد شامپوی تقلبی شدند که اقلام کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل انبار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان شد.

شریف طبع با اشاره به تولید غیر مجاز این اقلام افزود: این شامپوها در یک زیرزمین تولید شده که با ورود به بازار هدف ضربه مستقیم به تولید کننده وارد کرده است، چرا که این اقلام پائین‌تر از قیمت بازار به فروش رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه محصولات تولیدی ذکر شده به هیچ وجه مورد تائید مراجع بهداشتی قرار نگرفته است، گفت: به دلیل تولید این شامپوها به صورت زیرزمینی و غیرمجاز، مواد متشکله آنها مشخص نیست، بنابراین از درجه اعتبار ساقط است.