رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

کشف بیش از 6600 قلم انواع مواد غذایی قاچاق در خرم‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 6600 قلم انواع مواد غذایی قاچاق در خرم‌آباد

کشف بیش از 6600 قلم انواع مواد غذایی قاچاق در خرم‌آباد

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از کشف بیش از 6 هزار و 688 قلم انواع مواد غذایی قاچاق در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین نجفی سه‌شنبه‌ شب در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته ماموران پاسگاه انتظامی خرم‌آباد در حین گشت زنی در محور اصلی این شهرستان به یک دستگاه خودرو نیسان مظنون و آن را توقیف کردند.

وی عنوان کرد: پس از توقیف و بازرسی این دستگاه نیسان بیش از 6 هزار و 688 قلم انواع مواد غذایی قاچاق در خرم‌آباد کشف و در این زمینه دو نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد ادامه داد: همچنین ماموران این پاسگاه در حین گشت‌زنی یک دستگاه خودرو پژو 405 را توقیف کرده که در بازرسی از آن تعداد 695 دست شلوار کتان به صورت قاچاق کشف کردند و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

این مسئول با بیان اینکه افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل تا مراحل قانونی آنها انجام شود، ادامه داد: ماموران انتظامی پاسگاه آبسرده نیز در حین گشت‌زنی طی 24 ساعت گذشته به یک دستگاه خودرو نیسان مظنون و آن را متوقف می‌کنند.

نجفی گفت: ماموران پس از بازرسی از خودرو مذکور توانستند، دو هزار و 500 کیلوگرم کود شیمیایی که به صورت قاچاق وارد استان می‌شدند را کشف و متهم را به یگان انتقال دهند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام تلاش آماده برخورد با تمام جرائم به ویژه ورود کالاهای غیر مجاز و قاچاق به محدوده شهرستان خرم‌آباد را دارد.