رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

کشف جرائم در کمترین زمان سبب افزایش سطح امنیت مردم لرستان شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف جرائم در کمترین زمان سبب افزایش سطح امنیت مردم لرستان شده است

کشف جرائم در کمترین زمان سبب افزایش سطح امنیت مردم لرستان شده است

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت:کشف جرائم در کمترین زمان سبب افزایش سطح آرامش و امنیت در بین مردم استان لرستان شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار محمد قنبری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته ناجا در ستاد انتظامی لرستان برگزار شد تأمین امنیت در سطح جامعه و رفع دغدغه‌های مردم را یکی از مهم‌ترین وظایف اصلی نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی استان در مقابله با مخلان نظم و برهم زنندگان آرامش مردم اقدامات ارزشمندی خلق کرده است.

وی بابیان اینکه حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار و اعضای شورای تأمین از نیروی انتظامی سبب ایجاد امنیت پایدار در استان شده است، افزود: خدمات ارزشمند پلیس به جامعه بدون منت و صادقانه است و این خدمات سبب همکاری بیشتر مردم با نیروی انتظامی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان عنوان کرد: در آستانه فرارسیدن ماه محرم هفته ناجا با عنوان «باهم برای آرامش و امنیت مردم» نام‌گذاری شده است.

وی بابیان اینکه نیروی انتظامی باید اقتدار داشته باشد، گفت: اقتدار نیروی انتظامی باید توأم با رأفت، مهربانی و مجاهدت فی سبیل الله باشد چراکه این موارد از مطالبات رهبری از نیروی انتظامی است.

قنبری بابیان اینکه کشف جرائم در کمترین زمان سبب افزایش سطح آرامش و امنیت در بین مردم شده است، خاطرنشان کرد: ازنظر امنیتی استان لرستان نسبت به دیگر استان‌های کشور در سطح مطلوبی قرار دارد به‌طوری‌که امروز  لرستان امروز یکی از استان‌های امن کشور است.

وی اظهار داشت: احترام و ادب در برخورد با مراجعه‌کنندگان و انجام وظایف بر اساس ضوابط و قوانین و رعایت شئون نظامی عوامل تأثیرگذار در ایجاد رضایتمندی مراجعه‌کنندگان به نیروی انتظامی است.