رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کشف و ضبط چندین قبضه سلاح غیرمجاز در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف و ضبط چندین قبضه سلاح غیرمجاز در بروجرد

کشف و ضبط چندین قبضه سلاح غیرمجاز در بروجرد

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: با اقدامات هماهنگ در نقاط از پیش تعیین شده، چندین قبضه سلاح غیرمجاز و مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری عصر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و همزمان و هماهنگ با سایر شهرهای استان لرستان بر اساس شناساییهای از پیش صورت گرفته چندین قبضه سلاح و مواد مخدر کشف شد.

وی هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان را حرکت به سوی سلامت و پاکی جامعه دانست و افزود: تلاش‏‌های صورت گرفته در راستای اجرای مستمر و پیگیر این طرح در شهرستان بروجرد باید به گونه‏‌ای باشد که در خور نام بلند شهرستان بروجرد در کشور باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد یادآور شد: باید به سمتی حرکت کرد که بتوان فضایی در این شهرستان ایجاد کرد که عاری از هرگونه بزه و جرایم کوچک و بزرگ باشد.

دلیری با ابراز خرسندی از اجرای موفقیت‌آمیز این طرحها در شهرستان بروجرد عنوان کرد: با تلاش و همت نیروهای خدوم انتظامی این شهرستان آمار ارتکاب جرایم در ماه گذشته بروجرد نسبت به میزان مشابه سال قبل 28 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به افزایش 97 درصدی کشفیات در این شهرستان خاطرنشان کرد: این آمارها نشان‌دهنده، حرکت‌رو به جلو و صعودی نیروی انتظامی این شهرستان در راستای ارتقاء کیفیت امنیت اجتماعی بروجرد است.

فرمانده انتظامی بروجرد با تاکید بر اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی یک طرح مستمر است، ادامه داد: بر اساس نظام جامع عملیاتی اعلام شده، این طرح هم‌سو با استان در این شهرستان اجرا میشود، اما علاوه بر این طرح نیروی انتظامی در طول ایام سال عملکرد قابل قبولی را در این زمینه به خود اختصاص داده است.