جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

کشف ۱۴۰۰ کیلوگرم زغال چوب قاچاق در شهرستان دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۱۴۰۰ کیلوگرم زغال چوب قاچاق در شهرستان دورود

کشف ۱۴۰۰ کیلوگرم زغال چوب قاچاق در شهرستان دورود

فرمانده انتظامی دورود گفت: یک‌هزار و ۴۰۰ کیلوگرم زغال چوب قاچاق در این کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دورود،به‌نقل از روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان لرستان، سرهنگ هدایت‌الله حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان دورود، اظهار داشت: هزار و 400کیلوگرم زغال چوب قاچاق در این شهرستان کشف شد.

وی افزود: در اجرای طرح تعامل و تشریک مساعی با دستگاه‌های اجرایی و دولتی، ماموران کلانتری 12 و پاسگاه حشمت‌آباد با همکاری بازرسان اداره منابع‌طبیعی شهرستان در دو عملیات جداگانه در بازرسی از یک دستگاه خودرو نیسان و منزل چند نفر، 52کیسه زغال چوب قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود با بیان اینکه در این راستا 6 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند، عنوان کرد: طرح مبارزه با فرآورده‌های چوبی در تعامل و همکاری با اداره منابع طبیعی در دستور کار این شهرستان قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه منابع طبیعی به‌ویژه درختان بلوط سرمایه ملی هستند که توسط سودجویان مورد چپاول و غارت قرار می‌گیرند، بیان کرد: برخورد قاطع و قانونی با اینگونه افراد در اولویت کاری پلیس این شهرستان است.

توقیف 2خودرو باخلافی38میلیون ریال

سرهنگ مرتضی چغلوند، رئیس پلیس‌راه استان لرستان اظهار داشت: دو دستگاه خودروی سمند و کامیون باخلافی38میلیون ریال درمحورهای بین شهری استان لرستان توقیف شد.

وی افزود: ماموران پاسگاه پلیس راه استان، دودستگاه خودرو سمند و کامیون را به علت رعایت نکردن قوانین ومقررات راهنمایی ورانندگی توقیف کردند.

رئیس پلیس راه استان لرستان عنوان کرد: در استعلام از سامانه تخلفات راهور ناجا مشخص شد، دو خودرو توقیفی دارای38 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده‌اند که جهت سیرمراحل قانونی به پارکینگ منتقل شدند.