جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

کشف 18 فقره سرقت در خرم‌‏‏آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 18 فقره سرقت در خرم‌‏‏آباد

کشف 18 فقره سرقت در خرم‌‏‏آباد

فرمانده انتظامی خرم‌آباد از کشف 18 فقره سرقت و اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و جمع‌آوری معتادان خیابانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏‌آباد، حسین نجفی در حاشیه اجرای طرح ارتقای اجتماعی در این شهرستان اظهار کرد: در پی تداوم طرح‌های پاک‌سازی و درخواست‌های مردمی و همچنین افزایش سطح ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت هم‌استانی‌ها مجموعه انتظامی شهرستان خرم‌آباد با استفاده از کلیه توان کلانتری و پلیس‌های تخصصی و پشتیبانی واحدهای یگان امداد ضمن شناسایی و رصد نقاط آلوده و جرم‌خیز طرح ارتقاء امنیت را در سطح محله‌ها و معابر شهری خرم‌آباد به مرحله اجرا درآورد.

وی بیان داشت: در این طرح که به منظور افزایش ضریب امنیت شهروندان به اجرا درآمد، تعداد 27 دستگاه خودرو و 20 دستگاه موتورسیکلت که در حوالی پارک‌ها، مدارس و معابر با حرکات نمایشی، آلودگی صوتی و به صورت پلاک مخدوش ایجاد مزاحمت و تردد می‌کردند، توقیف و جهت اعمال قانون روانه پارکینگ شدند.

این مقام انتظامی افزود: در این طرح مقادیری انواع مواد مخدر نیز کشف و تعداد 67 نفر معتادان خیابانی که موجبات زشت شدن چهره سطح معابر و محلات می‌شدند، جمع‌آوری و به منظور بازپروری و ترک اعتیاد تحویل کمپ‌های مجاز شدند.

نجفی تصریح کرد: با توجه به روزهای پایانی سال و تردد همشهریان جهت خرید ایام نوروز در سطح معابر و مراکز تجاری طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به منظور رفاه حال شهروندان و تامین امنیت آنان با شدت و قوت ادامه دارد.

18 فقره انواع سرقت در خرم‌آباد کشف شد

این مسئول گفت: در راستای مبارزه با سرقت و جلب رضایت مردم عوامل انتظامی این شهرستان طی سه روز گذشته با استفاده از رصد دقیق جرائم و همچنین استفاده از گشت‌های پنهان موفق به شناسایی و دستگیری سه سارق که در راستای سرقت لوازم خودرو سرقت‌های متفرقه فعالیت داشتند، شدند.

وی اظهار داشت: پس از تحقیقات و بازجویی‌های فنی سارقان به تعداد 18 فقره انواع سرقت شامل سرقت لوازم خودرو و سرقت متفرقه اعتراف کرده که ضمن شناسایی برخی مالباختگان از صحنه‌های سرقت نیز بازسازی صحنه به عمل آمد و در این راستا تعداد دو دستگاه خودرو مسروقه نیز کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در سطح جامعه مستلزم همکاری تمام اقشار جامعه با پلیس بوده که الحمدالله همکاری خوبی بین مردم و پلیس در این زمینه است و اصحاب رسانه نقش به‌سزایی در این امر خطیر دارند.