جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

کشف 18 فقره سرقت محتویات خودرو در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 18 فقره سرقت محتویات خودرو در بروجرد

کشف 18 فقره سرقت محتویات خودرو در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد لرستان از انهدام یک باند سه نفره سارق و کشف 18 فقره سرقت محتویات خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری در جمع نیروهای انتظامی بروجرد اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با هم‌دستی یکدیگر اقدام به سرقت محتویات خودرو می‌کردند، را شناسایی و در عملیاتی غافل‌گیرانه سه نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجوییهای اولیه به 18 فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان متهمان تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد در ادامه از دستگیری یک هزار و 35 سارق، معتاد پرخطر، فروشنده مواد مخدر، مزاحم خیابانی و توقیف دو هزار و 859 دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 11 ماه امسال خبر داد.

این مسئول گفت: ماموران این فرماندهی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در بروجرد در 11 ماه سال جاری در چندین مرحله به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی اماکن آلوده تعداد یک هزار و 35 نفر سارق ،مزاحم خیابانی، فروشنده مواد مخدر و معتاد پرخطر را دستگیر و تعداد 304 دستگاه خودرو و دو هزار و 555 دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این مدت مقادیری مواد مخدر، چهار دستگاه خودرو، سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی،353 تیغه چاقو و... کشف شده است.