جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کمک بیش از یک میلیارد ریالی کمیته امداد الیگودرز به مددجویان - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک بیش از یک میلیارد ریالی کمیته امداد الیگودرز به مددجویان

کمک بیش از یک میلیارد ریالی کمیته امداد الیگودرز به مددجویان

رئیس کمیته امداد شهرستان الیگودرز گفت: در 9 ماه گذشته سال‌جاری کمیته امداد شهرستان الیگودرز یک میلیارد و 430 میلیون و 275 هزار ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت پرداخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، علیرضا حاجیعلی ظهر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در الیگودرز اظهار کرد: در 9 ماه گذشته سال‌جاری کمیته امداد شهرستان الیگودرز یک میلیارد و 430 میلیون و 275 هزار ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت پرداخت کرده است.

وی یادآور شد: تعداد 890 نفر دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و 340 نفر دانشجو در مقاطع دانشگاه در رشته‌های مختلف از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند و از این تعداد دانشجو 117 نفر در دانشگاه آزاد و حوزه علمیه و دانشکده پرستاری تحصیل میکنند و با توجه به تاکیدات مدیرکل کمیته امداد این نهاد در سال‌جاری امور فرهنگی کمیته امداد در جهت ماموریت فکری، فرهنگی و استحکام بنیان خانواده و گسترش شبکه نیکوکاری و سبک مدیریت جهادی را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان الیگودرز گفت: ما در جهت امور تربیتی جوانان و خانوادههای تحت حمایت در کانون فرهنگی تربیتی پیروان ولایت که زیر نظر این نهاد فعالیت می‌کند، به برگزاری کلاس‌های آشنایی با مسائل دینی، احکام روخوانی، تفسیر و حفظ قرآن سیره عملی و اخلاق امامان و معصومان، احترام به پدر و مادر، انتخاب دوست و چندین کلاس آموزشی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری اردوهای تفریحی زیارتی در تابستان سال جاری به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، دانشجویان و مادران سرپرست خانوار 80 نفر دختر به همراه مادران‌شان، هفت نفر دانشجوی دختر به اردوی تفریحی اعزام و 130 نفر از سالمندان تا 9 ماه سالجاری به مشهد مقدس اعزام شدند.