جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کمک 383 میلیون تومانی حامیان ازنایی در طرح اکرام ایتام - نمایش محتوای خبر

 

 

کمک 383 میلیون تومانی حامیان ازنایی در طرح اکرام ایتام

کمک 383 میلیون تومانی حامیان ازنایی در طرح اکرام ایتام

قاسم اسدی مدیرکمیته امداد شهرستان ازنا اظهار داشت: نیکوکاران ازنایی در 9 ماهه امسال در طرح اکرام ایتام بیش از 328 میلیون تومان و در طرح محسنین با بیش از 55 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی همکاری و مساعدت داشتند.

وی افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین یکی از مهمترین طرح‌های کمیته امداد برای ‏یاری‌رسانی به ایتام و فرزندان غیریتیم است که با مشارکت و مساعدت‌های مادی و معنوی  حامیان انجام می‌شود.

مدیرکمیته امداد شهرستان ازنا با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های رسیدن به عزت، آسایش دنیا و آرامش عقبی، حمایت مادی و معنوی از بی‌پناهان و نیازمندان است،عنوان کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین با مساعدت حامیان و خیران برای ارتقای معیشت و تکریم ایتام گام بر می‌دارد و در طول فعالیت خود با استقبال بی‌نظیر مردم خیر و نیکوکار مواجه شده و اقدامات اساسی را برای رفع نیازهای خانواده‌های ایتام از جمله مسکن، تحصیل، ازدواج و درمان به انجام رسانده است.

وی با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های اکرام ایتام، محسنین، ضحی و مفتاح الجنه به نفع نیازمندان کمیته امداد انجام

می‌گیرد، عنوان کرد: خوشبختانه در 9 ماهه سال‌جاری، مردم همکاری مطلوبی با این اداره در اجرا و جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته‌اند به طوری که میزان جذب کمک‌های نقدی و غیرنقدی و واریز مستقیم به حساب ایتام درقالب طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت‌های مردمی از 383 میلیون تومان فراتر رفت.

اسدی با بیان اینکه برنامه‌های پیش‌بینی حاکی از جذب 338 میلیون تومان کمک‌های مردمی برای طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین است، گفت: با جذب بیش از 383 میلیون تومان افزون بر113 درصد از برنامه محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال تعداد ایتام و فرزندان محسنین و حامیان تغییراتی داشته است، بیان کرد: امسال 818 حامی از 260 یتیم و 150 حامی از  130 فرزند طرح محسنین در این شهرستان  حمایت می‌کنند.