جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

کیفیت نان در شهرستان پلدختر بهبود یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

کیفیت نان در شهرستان پلدختر بهبود یابد

کیفیت نان در شهرستان پلدختر بهبود یابد

فرماندار پلدختر گفت: روند کیفیت نان در شهرستان پلدختر بهبود نیافته و نیاز است برای کیفیت‌بخشی به نان، تلاش بیشری انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نورالدین درمنان در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان پلدختر اظهار داشت: وسایل نقلیه سنگین عراقی به خاطر نبود جاده کمربندی از داخل شهر پلدختر عبور می‌کنند که سلامت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند.

وی با بیان اینکه با تردد تانکرهای نفت‌کش عراقی مشکلی نداریم، افزود: تانکرها در شهر ایجاد ترافیک می‌کنند که باید در این رابطه حقوق شهروندان پلدختر رعایت شود.

فرماندار پلدختر به بحث کیفیت نان در شهرستان پلدختر اشاره و عنوان کرد: روند کیفیت نان در شهرستان پلدختر بهبود نیافته؛ هنوز در مورد کیفیت نان آن‌طور که انتظار می‌رفت اتفاق مثبتی روی نداده است بنابراین باید برای کیفیت‌بخشی به نان بیشتر تلاش شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و برنامه‌ریزی منسجم این مشکل برطرف شود.

وی بیان کرد: روزانه نفت خام فراوانی از خطوط لوله‌های این شهرستان به استان کرمانشاه پمپاژ می‌شود و هیچ نتیجه و سودی برای عمران شهرستان پلدختر ندارد که این موضوع می‌طلبد مسئولان به‌ ویژه شرکت نفت به آن ورود پیدا کنند.

درمنان تصریح کرد: مردم حق‌دارند فضای آرام و بانشاطی داشته باشند بعضی از مردم با مراجعه به ادارات شهرستان کار آن‌ها انجام نمی‌شود و مجبورند به فرمانداری مراجعه کنند که این درست نیست.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید برای مردم ایجاد رضایتمندی کنند، هر چه مردم از ادارات پایین‌تر به دستگاه‌های بالاتر مراجعه کنند معلوم می‌شود که آن اداره وظیفه خود را به‌خوبی انجام نداده است.

جهانگیر اکبری، شهردار پلدختر در این جلسه با بیان اینکه شهرداری پایانه مسافربری را برای عبور و مرور معلولان آماده کرده است، اظهار داشت: شهرداری در سطح شهر مناسب‌سازی انجام داده و روشنایی پارک‌ها و بلوارها را تأمین کرده و اداره برق شهرستان نسبت به ایجاد روشنایی در کوچه‌های روستایی اقدام کند چرا که بعضی از آن‌ها در تاریکی بسر می‌برند.

احمد کرم‌وند، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر نیز اظهار داشت: واحدهای عرضه مرغ زنده در روستاها برای اهالی روستا و محیط‌زیست مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) در ماه‌های آینده به دستگاه نوبت‌دهی مجهز می‌شود تا بیماران بتوانند از مزایای این خدمات بهره‌مند شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدختر عنوان کرد: خدمات بهداشتی درمانی، مامایی در قالب تیم پزشکی به عشایر شهرستان ارائه‌ شده است.

وی بیان کرد: از مرگ حتمی سه مادر باردار در شهرستان جلوگیری شده، حتی در شهرستان‌های هم‌جوار ازنا و الیگودرز مادران باردار از مرگ حتمی نجات‌یافته‌اند.