رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان سلسله - نمایش محتوای خبر

 

 

گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان سلسله

گازرسانی به ۴۱ روستای شهرستان سلسله

فرماندار سلسله گفت: ۴۱ روستای شهرستان سلسله ظرف یک سال آینده از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

قدرت اله فلاح‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سلسله، با بیان اینکه از 266 روستای شهرستان سلسله تاکنون 153 روستا گازرسانی شده است، اظهار داشت: ظرف یک سال آینده 41 روستای شهرستان سلسله از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه گازرسانی به روستاهای اطراف شهر با هزینه کمتری انجام می‌شود بنابراین گازرسانی به روستاهای نزدیک به شهر در دستور کار نخست ما قرار گرفت به طوری که بیشتر این 153 روستای گازرسانی شده در اطراف شهر هستند.

فرماندار سلسله عنوان کرد: در بحث گازرسانی دو روستای اطراف شهر مشکل داشتند اما در حال حاضر کار گازرسانی به این روستاها در حال انجام است و مراحل نهایی را طی می‌کند.

وی بیان کرد: مشکل شهرستان سلسله گازرسانی به روستاهای پراکنده‌ای مانند روستاهای منطقه قلایی، فیروزآباد، بسطام و کاکارضا است و گازرسانی به این روستا مستلزم صرف هزینه‌های فراوان است.

فلاح‌نژاد تصریح کرد: این روستاهای پراکنده با این وجود چون روستاهای جنگل‌نشین هستند به‌خاطر حفظ و حراست از جنگل‌ها برای گازرسانی آن‌ها خیلی تأکید داریم.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد خط انتقال گاز منطقه بسطام و کاکارضا در شهرستان سلسله از برنامه‌های آتی شرکت گاز استان لرستان است.