جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

گاز ادارات دلفان قطع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

گاز ادارات دلفان قطع شد

گاز ادارات دلفان قطع شد

به علت بدهی، گاز برخی ادارات توسط شرکت گاز شهرستان دلفان قطع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دلفان، شرکت گاز شهرستان دلفان نسبت به قطع گاز ادارات بدهکار اقدام کرد.

در این زمینه روح‌الله زمانی رئیس اداره راه و شهرسازی در تماسی با خبرنگار فارس ضمن بیان این خبر از مهندس سعید زردان مدیر اداره گاز شهرستان که بدون هماهنگی و روز پنجشنبه در آخرین ساعات اداری نسبت به قطع انشعاب گاز اداره راه و شهرسازی و بسیاری دیگر از ادارات اقدام نموده انتقاد کرد.

خبرنگار فارس ضمن تماس با رئیس اداره گاز شهرستان دلفان جویای این امر شد که مهندس زردان در پاسخ به خبرنگار فارس با بیان اینکه مردم، ادارات و نهادهای شهرستان، بیش از 30 میلیارد ریال به شرکت گاز بدهکار هستند از توقف پروژه‌های فعال گازرسانی به دلیل عدم پرداخت اعتبار به پیمانکاران خبر داد.

سعید زردان پرداخت نکردن قبوض شرکت گاز توسط مشترکان و عدم پرداخت به موقع این قبوض را باعث ایجاد مشکل در اجرای پروژه‌های گازرسانی و هزینه‌های جاری اداره ذکر کرد.

زردان منوط شدن پرداخت اعتبارات جهت انجام پروژه‌ها و اختصاص اعتبار توسط استان را بر اساس میزان وصول مطالبات از دیگر مواردی ذکر کرد که موجب شده این شرکت در شهرستان اقدام به قطع گاز مشترکان کند.

 مدیر اداره گاز دلفان به مشترکینی که تاکنون موفق به پرداخت بدهی نشده‌اند، یادآور شد: در صورت عدم پرداخت قبوض طی هفته جاری گاز آنها قطع می‌شود.

محسن اصل مرز مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در تماس خبرنگار فارس ضمن تایید صحبت‌های زردان مدیر اداره گاز دلفان با بیان اینکه وصول مطالبات و هزینه این مطالبات در محل اجرای پروژه‌ها امری کشوری است، بر پرداخت مطالبات شرکت گاز توسط ادارات و سایر مشترکان در سراسر استان تاکید کرد و از همه مردم عزیز خواست تا ضمن پرداخت به موقع قبض گاز شرکت گاز استان را در اجرای پروژه‌های گازرسانی یاری رسانند.