رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

گردهمایی‌های بزرگ بصیرتی در استان لرستان برگزار شود - نمایش محتوای خبر

 

 

گردهمایی‌های بزرگ بصیرتی در استان لرستان برگزار شود

گردهمایی‌های بزرگ بصیرتی در استان لرستان برگزار شود

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: گردهمایی‌های بزرگ بصیرتی با موضوع تسخیر لانه جاسوسی در استان لرستان برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد حسین محمدی فر ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی معاون سیاسی استاندار لرستان با روسای دانشگاه‌های استان اظهار داشت: همایش طب سنتی، گنجینه تندرستی در استان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان، دانشگاه علوم پزشکی و جامعه پزشکی در استان برگزار شد که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

وی افزود: استان لرستان با توجه به شرایط آب و هوایی و وضعیت منطقه‌ای که در زاگرس دارد اگر رشته‌های طب سنتی موردنظر قرار بگیرد استقبال دانشجویان در این رشته گسترده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان عنوان کرد: جشنواره‌های علمی در هفته بسیج برگزار می‌شود و انتظار داریم  با تشکل‌های دانشجویی همکاری لازم به عمل آید تا برنامه‌های این هفته را به‌خوبی برگزار کنیم.

و بیان کرد: روز قشر دانشجو و طلبه نیز در هفته بسیج قرار دارد، این دو قشر آینده‌ساز ملت هستند که امیدواریم مراسمات این ایام نیز به‌خوبی برگزار شود.

محمدی فر تصریح کرد: گردهمایی‌های بزرگ بصیرتی در راستای تسخیر لانه جاسوسی به‌صورت کمی و کیفی برگزار شود و دانشجویان به سمت تحقیق این موضوع سوق داده شوند.

حجت‌الله یونسی معاون دانشجویی دانشگاه لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: از شروع سال تحصیلی تاکنون شش جلسه فرهنگی در دانشگاه لرستان برگزارشده است.

وی افزود: با همکاری پلیس فتا و پیشگیری از مواد مخدر جلساتی به‌صورت شبانه در خوابگاه‌های دانشجویان برگزار می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان عنوان کرد: تمامی دانشجویان این دانشگاه را اسکان داده و هیچ دانشجوی دختری در خوابگاه‌های داخل شهر نیست.