رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

گردهمایی اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

گردهمایی اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی در استان لرستان برگزار می‌شود

گردهمایی اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی در استان لرستان برگزار می‌شود

معاون پرورشی آموزش‌ و پرورش استان لرستان گفت: گردهمایی اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی با حضور اعضای تشکل‌ها در استان لرستان برگزارمی‌شود.

محسن یوسفوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: چهار تشکل رسمی و شناسنامه‌دار از جمله تشکل بسیج دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن اسلامی، هلال‌احمر و تشکل پیشتازان و فرزانگان در مدارس وجود دارد.

وی با بیان اینکه مسئولیت این چهار تشکل بر عهده معاونت پرورشی است که هر کدام از این تشکل‌ها در زمینهٔ کاری سازمان مربوطه خود تلاش می‌کنند، افزود: تشکل‌های هلال‌احمر در زمینهٔ آماده‌سازی کمک‌های اولیه، دادرس، اطفاء حریق، بهداشتی و فعالیت‌های که در حوزه کاری هلال‌احمر است، فعالیت می‌کند.

معاون پرورشی آموزش‌ و پرورش لرستان عنوان کرد: بسیج دانش‌آموزی در زمینهٔ اردوهای رهیان نور و اردوهای فرهنگی هنری تلاش می‌کنند، اتحادیه انجمن‌های اسلامی و پیشتازان و فرزانگان نیز در حوزه کاری خود فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه در این زمینه جلساتی برگزار شده است، تصریح کرد: گردهمایی اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی در اواخر آذرماه و اوایل دی‌ماه با حضور اعضای تشکل‌ها برگزارمی‌شود.

یوسفوند در رابطه باهدف این گردهمایی، خاطرنشان کرد: این گردهمایی با هدف وحدت رویه، دوری از هدر رفت سرمایه‌های مادی و معنوی و تمرکز بحث مدیریتی است.

وی گفت: برای اولین بار در استان تشکل‌ها با هدف معرفی خود به‌عنوان عضو رسمی مدرسه کنار هم قرار می‌گیرد.