سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

گردهمایی بزرگ بسیجیان در خرم‌آباد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

گردهمایی بزرگ بسیجیان در خرم‌آباد برگزار می‌شود

گردهمایی بزرگ بسیجیان در خرم‌آباد برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: تجمع ۵ هزار بسیجی استان لرستان با حضور جانشین سازمان بسیج کشور، هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ علی دالوند ظهر روز شنبه در جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: محوری‌ترین برنامه سپاه در هفته دفاع مقدس، برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در خرم‌آباد است.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های قابل‌توجه سپاه در هفته دفاع مقدس، تجمع بزرگ بسیجیان استان است که با حضور جانشین سازمان بسیج کشور و پنج هزار بسیجی در پادگان امام حسین(ع) برگزار می‌شود و نیز اجرای همایش نقش زنان در دفاع مقدس نیز در دستور کار قرار دارد که در این ایام برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به برگزاری همایش نقش زنان در دفاع مقدس، عنوان کرد: پیگیر هستیم از این‌ پس یادواره‌های شهدا را تحت عنوان «آبروی محله» در محل درب منازل شهدا برگزار کنیم.

وی بیان کرد: برای برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی خرم‌آباد که سوم مهرماه برگزار می‌شود، نیاز به تأمین هدایا و جوایزی داریم که در این رابطه انتظار می‌رود همه دستگاه‌ها پای‌کار بیایند تا این مهم محقق شود، زیرا اهدای جوایز، یکی از عوامل انگیزشی قوی برای جذب حداکثری مردم است.

دالوند بابیان اینکه تاکنون 30 هزار تعرفه برای شرکت در این همایش چاپ‌شده، تصریح کرد: مدیران دستگاه‌ها این تعرفه‌ها را میان کارمندان خود توزیع کنند و همه کارکنان سعی کنند با خانواده‌های خود در این همایش حاضر شوند.

وی با بیان اینکه همایش پیاده‌روی سال گذشته خرم‌آباد، به‌مراتب ضعیف‌تر از همایش‌های سایر شهرستان‌های استان بود، خاطرنشان کرد: از پلیس‌راه انتظار داریم در طول برگزاری همایش پیاده‌روی، امورات ترافیکی را مدیریت و ساماندهی کند و نیروهای انتظامی و  اطلاعاتی نیز بحث امنیت محیط را تأمین کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: ورزش و جوانان از همه هیئت ورزشی برای شرکت در این همایش دعوت کند و بخشی از امورات مربوط به این برنامه را بر عهده بگیرد.

وی اظهار داشت: شهرداری به‌واسطه انجام تبلیغات سطح شهر و ارتش با نصب داربست، برای تشکیل جایگاهی در محل تجمع و صداوسیمای استان با پوشش خبری و پخش مستقیم، ما را برای اجرای این همایش پیاده‌روی خرم‌آباد یاری کنند.

دالوند با بیان اینکه جایزه ویژه این همایش یک دستگاه پراید است، افزود: انتظار داریم این جایزه توسط بانک‌ها تأمین شود و تبلیغات اسلامی به‌واسطه تأمین سیستم صوتی قوی در جایگاه، با ما همکاری کند.

وی عنوان کرد: ایستگاه صلواتی توسط صنعت و معدن در مسیرهای پیاده‌روی تعبیه شود و آتش‌نشانی، هلال‌احمر اکیپ‌های آتش‌نشانی و تیم‌های امدادی و پزشکی را در مسیرها مستقر کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به آغاز پیاده‌روی از ساعت هفت و نیم صبح در سوم مهرماه، بیان کرد: مسیر اول راهپیمایی از میدان امام خمینی(ره) به‌طرف پل انقلاب و میدان کیو است و مسیر دوم نیز از میدان شهید چاغروند به سمت میدان کیو است که درنهایت این خانواده‌ها در ضلع شرقی دریاچه کیو تجمع می‌کنند و مراسمی در این محل با حضور مردم و مسئولان برگزار می‌شود و به‌قیدقرعه، به شرکت‌کنندگان جوایزی اهداء می‌شود.

وی با اشاره به آغاز رژه نیروهای مسلح خرم‌آباد در 31 شهریور، عنوان کرد: رژه نیروهای مسلح، رأس ساعت هفت صبح در  بلوار بهارستان آغاز می‌شود.