رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

گسترش تفکر ایرانی‌ها در منطقه نابودی اسرائیل را درپی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

گسترش تفکر ایرانی‌ها در منطقه نابودی اسرائیل را درپی دارد

گسترش تفکر ایرانی‌ها در منطقه نابودی اسرائیل را درپی دارد

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: جوانان بسیجی در جنگ تحمیلی با اراده قوی در مقابل دشمن پیروز شدند حال اگر تفکر ایرانی‌ها در منطقه گسترش یابد اسرائیل نابود می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ ماشاالله بازگیر ظهر امروز در یادواره شهدای مدافع حرم که در دانشگاه فنی و حرفه‌ای سما برگزار شد اظهار داشت: تمام دانشگاه‌های دنیا محل پرورش استعدادهای متعددی است اما دانشگاه‌های ایران محل پرورش استعدادهای مادی و معنوی است و بهترین دانشجوها در این دانشگاه‌ها هستند.

وی افزود: دشمن از همه دنیا دست روی خاورمیانه گذاشته است تا با گرفتن آن بر تمام دنیا تسلط یابد در حقیقت دشمنان به دنبال گرفتن اماکن مذهبی مسلمانان هستند همان‌طور که امروز عربستان در دست وهابیت و دشمنان است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با بیان اینکه اگر تفکر ایرانی‌ها در منطقه گسترش یابد اسرائیل نابود می‌شود عنوان کرد: آمریکا به خاطر اینکه منافع خود را در تضاد با انقلاب می‌دید از اول انقلاب با ایران اسلامی دشمنی کرد و هشت سال دفاع مقدس را به وجود آورد و فشار زیادی به مردم ایران وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه چون  ملت ایران پشت نظام ایستاده است دشمن نتوانسته و نمی‌تواند کاری انجام دهد بیان کرد: جوانان بسیجی ما بدون داشتن سلاح‌های پیشرفته و ابزار نظامی و یا پشت سر گذاشتن آموزش‌های نظامی توانستند با اراده و تفکر شیعی در مقابل دشمن در دفاع مقدس پیروز شوند.

بازگیر تصریح کرد: دشمن با شکست در جنگ تحمیلی سخت به جنگ نرم روی آورد است به‌ طوری‌که دشمن در جنگ نرم 160 شبکه ماهواره‌ای فارسی‌ زبان درست کرده است ولی جوانان ما در جنگ نرم نیز شکست نخورده و پیروز شده‌اند که نشانه آن درخواست جوانان برای اعزام به سوریه و دفاع از حرم است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن وقتی دید در جنگ نرم نیز شکست‌خورده است تحریم‌ها علیه ایران را در پیش گرفت ولی بازهم با ایستادگی ملت ایران در مسئله تحریم‌ها نیز شکست خوردند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: پس از شکست در تحریم‌ها دشمن‌رو به جنگ نیابتی آورده است که به لطف خدا در این جنگ نیز شکست‌ خورده است.