جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

گفتمان وحدت دینی در دانشگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

گفتمان وحدت دینی در دانشگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد

گفتمان وحدت دینی در دانشگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان بر لزوم توجه به گفتمان وحدت دینی و تعالی بخشیدن به قشر دانشجو تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، کوروش ساکی در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان که درسالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، گفت: انسان تنها موجودی که در عالم خلقت می‌تواند مظهر صفات الهی باشد و بر این اساس است که انسان‌ها بالقوه تمام این اسماء را دارند و حیات انسانی محلی برای به منصه ظهور گذاشتن این اسماء است.

وی افزود: موفقیت بیشتر در به منصه ظهور گذاشتن این اسماء، سبب کسب امتیاز الهی بیشتری می‌شود و امروزه انسان‌ها در این عرصه با چالش‌های متعددی رو‌به‌رو هستند.

رئیس دانشگاه‌ علوم پزشکی لرستان بیان کرد: امروز در جامعه اسلامی بخواهیم درعالم تفرقه و تفاوت‌هایی که در این عرصه ایجاد شده در جهت تعالی و وحدانیت خداوند پیش برویم انسان‌ها درجه و جایگاهی پیدا می‌کنند که خود می‌توانند منادی این روش باشند.

وی عنوان کرد: گفتمان وحدت دینی و تعالی بخشیدن در قشر دانشجویان کار آسانی نیست  که آقای مستاجران به‌خوبی از پس این مشکلات برآمده و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دادند و برای حجت‌الاسلام مهدی مرادیان نیز آرزوی انجام فعالیت‌های  خوبی را داریم.

بنا بر این گزارش در انتهای مراسم طی حکمی حجت‌الاسلام مهدی مرادیان به‌عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان معرفی و از حجت‌الاسلام مهدی مستاجران تجلیل و تکریم شد.