رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

یادواره شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت برگزار شد

یادواره شهدای جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج مراسم یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، به مناسبت هفته بسیج یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان، خانواده شهدا و عموم مردم این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت، جمعی از اعضای شورای اداری و مسئولان محلی شهرستان کوهدشت برگزار شد، یاد و خاطر چهار شهید جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت گرامی داشته شد و از خانواده آن‌ها تجلیل به عمل آمد.

در این یادواره شهدا که در محل سالن اجتماعات اداره ارشاد شهرستان کوهدشت برگزار شد، از خانواده‌ای شهیدان اسد مرادبالنگ، محمد علیم‌عباسی، اسماعیل هادیان، صادق یاراحمدی از شهدای بسیج جامعه پزشکی این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کوهدشت با اشاره به رشادت‌های بسیجیان این شهرستان در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: بسیجیان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با ایثار در مقابل دشمن ایستادند.

محمد حقی‌زاده با بیان اینکه پزشکان بسیجی در دوران دفاع مقدس جبهه‌ها را برای خدمت انتخاب کردند، گفت: شهدای بسیجی جامعه پزشکی شهرستان قابل‌ ستایش هستند.

وی افزود: شهدا بسیجی‌هایی بودند که با نثار جان خود امنیت و آرامش را به ایران اسلامی اهدا نموده و راه سعادت را به ما آموختند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده‌های این شهیدان والامقام تقدیر به عمل آمد.