رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

یادواره شهدای مدافع حرم بروجرد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای مدافع حرم بروجرد برگزار شد

یادواره شهدای مدافع حرم بروجرد برگزار شد

یادواره شهدای مدافع حرم بروجرد با عنوان «فاتحین» برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عصر روز  دوشنبه یادواره شهدای مدافع حرم با عنوان «فاتحین» در مجتمع دانشگاهی امام خمینی(ره) بروجرد برگزار شد.

در این آئین جعفر حیدری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با اشاره به لزوم بزرگداشت شهدای مدافع حرم و ایثار و جانبازی آن‌ها اظهار داشت: در عصری که دشمن غدار از هیچ جنایتی در راستای محو ارزش‌های اسلامی فروگذار نمی‌کند و با تمام‌قد و قواره خود به صحنه آمده تا نامی از اسلام در دنیا باقی نگذارد، جوانان این مرزوبوم در جبهه دفاع از ارزش‌های اسلامی حضوری فعال و شهادت طلبانه داشته‌اند.

وی افزود: جوانان مدافع حرم ثابت کردند نه‌تنها در زمان جنگ تحمیلی بلکه در جای‌جای دنیا از ارزش‌های انقلاب و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری دفاع می‌کنند و در این راه از ایثار جان خود دریغ نمی‌کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با اشاره به اخلاص عمل شهدای مدافع حرم عنوان کرد: شهید شمسه که از شهدای والامقام شهرستان بروجرد است همواره تلاش می‌کرد بی‌نام‌ونشان در این راه خدمت کند اما خداوند اراده کرد و آوازه وی در سطح جهان اسلام ماندگار و جاودانه شده است.

تقدیر از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و جانبازان، بخش پایانی یادواره شهدای مدافع حرم بروجرد بود.