جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

یادواره شهدای مدافع حرم در الیگودرز برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای مدافع حرم در الیگودرز برگزار شد

یادواره شهدای مدافع حرم در الیگودرز برگزار شد

یادواره شهدای مدافع حرم، شهدای گمنام و شهدای دانشجوی الیگودرز با حضور سردار حسین دقیقی مشاورعالی فرمانده سپاه پاسداران در شهرستان الیگودرز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز، یادواره شهدای مدافع حرم، شهدای گمنام و شهدای دانشجوی الیگودرز  با حضور سردار حسین دقیقی مشاورعالی فرمانده سپاه پاسداران، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، حجت الاسلام ارزنده امام جمعه شهرستان، میرزایی اصل فرماندار و جمعی از مردم و مسئولان این شهرستان در سالن محمد رسول الله (ص) دانشگاه آزاد اسلامی  این شهرستان برگزارشد.

در این مراسم سردار حسین دقیقی مشاور فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارداشت: اگر چه  جمهوری اسلامی ایران یک قدرت نظامی فوق العاده دارد اما مهمتر از قدرت نظامی برای ما مردم با بصیرت ایران هستند که مهمترین قدرت ایران بشمار می‌آیند.

وی امنیت کشور را مرهون مردم با فرهنگ و با غیرت ایران دانست و افزود: امروز تهدید علیه ایران اسلامی نداشتن امنیت نیست چرا که ایران در منطقه بالاترین امنیت را دارد.

مشاور فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو عنوان کرد: 70 درصد فرماندهان دوران دفاع مقدس ما از دانشجویان و افراد جوانی بودند که فرمان امام خمینی (ره) را تکلیف شرعی خود دانستند و به میادین جبهه و جنگ رفتند.