جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

یادواره ۴۰ شهید قرآنی در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره ۴۰ شهید قرآنی در استان لرستان برگزار می‌شود

یادواره ۴۰ شهید قرآنی در استان لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یادواره ۴۰ شهید قرآنی ۱۴ بهمن‌ماه در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،  حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: کارگروه قرآنی ستاد دهه فجر به سازمان تبلیغات اسلامی استان واگذار شده که هر ساله برنامه‌های خود را در لرستان برگزار می‌کند.

وی بابیان اینکه امسال نیز برنامه‌های سال‌های گذشته انجام و برخی برنامه‌های جدید نیز برگزار می‌شود افزود: محافل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته کشوری و استانی دهه فجر امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان لرستان عنوان کرد: یادواره 40 شهید قرآنی 14 بهمن‌ماه با همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی در استان لرستان برگزار و از خانواده 40 شهید قرآنی تجلیل می‌شود.

وی بیان کرد: گفتمان‌های انقلاب در استان تشکیل می‌شود و در 15 بهمن‌ماه که مصادف با روز ولادت حضرت زینب(س) است تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در استان انجام می‌شود.

مهدوی امین تصریح کرد: سخنرانی قبل از نماز جمعه، اعزام مبلغ و سخنران به محافل و مجالس و برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم با همکاری سپاه استان از دیگر برنامه‌هایی است که دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.