رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

یادواره 2 شهید روستای بابا محمود خرم‌آباد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره 2 شهید روستای بابا محمود خرم‌آباد برگزار شد

یادواره 2 شهید روستای بابا محمود خرم‌آباد برگزار شد

مراسم یادواره دو شهید روستای بابا محمود خرم‌آباد در این روستا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، با حضور اعضای شورای اسلامی این شهر و برخی مسئولان و اقشار مردم مراسم یادواره دو شهید والامقام روستای بابامحمود خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل اداره راه و شهرسازی خرم‌آباد و از همرزمان این شهیدان گفت: شهیدان حشمت‌الله آذرخش و محمدمراد خلیلی در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و در پیروی از فتوای امام راحل برای دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی راهی جبهه حق علیه باطل شدند و جان خود را در این راه فدا کردند.

نورخدا براتی با تاکید بر سرمشق گرفتن از شهدا بیان کرد: شهدا درس بسیار بزرگی به ما آموختند و تنها چیزی که باعث پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس شد، همت، اراده و روحیه بسیجی شهدای گرانقدر بود که بر قدرت تسلیحاتی دنیا که در اختیار دشمن بود، غلبه کرد.

وی افزود: امروز ما باید فرهنگ بسیجی را در همه زمینه‌ها به ویژه در مقابله با جنگ نرم دشمن داشته باشیم، تا با تقویت اراده خود در برابر فرهنگ غربی و نفوذ آن به جامعه ایستادگی کنیم.

براتی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد با استفاده از ماهواره و شبکه‌های مجازی فرهنگ غنی و معنوی ما را از بین ببرد، ولی ما باید با ادامه راه شهدا و سرلوحه قرار دادن آنها با روحیه بسیجی خود این اجازه را به آنها ندهیم.

وی خاطرنشان کرد: شهید محمدمراد خلیلی از جهادگران دفاع مقدس بود.

در ادامه علی جهان‌آراء، رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: راه شهدا پر است از جانفشانی و رشادت‌های فراوان که ما نیز باید ادامه‌دهنده راه آنها باشیم و در انجام کارهایمان از روحیه ایثار و از خودگذشتی برخوردار باشیم.

گفتنی است، شهید حشمت‌الله آذرخش سال 65 و در حین فراگیری آموزش و شهید محمد مرادخلیلی سال 67 به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.